Film & Dizi Önerisi

Bir Star Wars Hikayesi Daha ; Han Solo: A Star Wars Story

instagram takipçi hilesi

Film kültürü olan bilir, Star Wars kendi başına bir dünya. Bu dünyayla ilgili o kadar çok malzeme var ki. Her bir karakterden yeni bir film yapılabilir. Ya da bir bölümün içinden bir olayın hikayesi çıkarılabilir. Böyle dev yapımların içinde çok hikaye ve kahramanlarla ilgili bir çok detay vardır. Kimi yıllar sonra çat diye çekiliverir. Bizi geçmişe götürür ve özlemimizi kısmen de olsa giderir. İşte onlardan biri olan Han Solo’nun hikayesi, yaz arifesinde Star Wars özlemimizi giderecek gibi .

han solo star wars history 2018

İki gün önce gerçekleşen Spuer Bowl’da 40 saniye gibi bir süreyle  tanıtım filmi yayınlandı.  Ardından da Han Solo Spin-Off’u Solo: A Star Wars Story’nin tam fragmanı geldi.

Yönetmen değişikliğinden sonra , son olarak Ron Howard yönetmen koltuğuna geçmişti. Bu değişiklikten sonra , projenin bu değişikliklerden nasıl etkilendiği, merak ediliyordu. İki sabaha karşı yayınlanan tv spotundan sonra dün de filmin tam fragmanı geldi.

star wars han solo 2018 may 25

Film 25 Mayıs 2018’de vizyona girecek. Film hakkında bir çok merak edilen konular var . Öncelikle merak edilen konulardan biri de Star Wars‘un ana karakterlerinden Darth Vader‘in olup olmaması. Açıkçası bunu en çok merak edenlerden biri de benim.  Birincisi , olması başka bir hava katar ve sevdiğim bir karakter. ikincisi ise, Star Wars’un içinden alınan hikaye filmi, serinin son çıkan 2 filminden daha iyi. Bahsettiğim Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmi.

Harrison Ford’u göremeyecek olmamız da tabi ki tahmin edilen bir durum. Ancak insan bu haberi duyunca bile hemen açıp eski serileri tek tek izleyesi geliyor.

Solo: A Star Wars Story’nin Oyuncu Kadrosu

han solo 2018 film star wars

Filmin oyuncu kadrosu kesinlikle beni izle dedirtiyor. Emilia Clarke, Donald Glover, Woody Harrelson ve Thandie Newton gibi isimler yer alıyor. Tabi sürprizler de olabilir belki .

han solo spinoff cast oyuncu

Filmle ilgili diğer görselleri de verdikten sonra , aşağıdan fragmanı izlemeniz için sizi rahat bırakacağım.  Çünkü filmin yapılan posterleri de oldukça nostaljik ve dikkat çekici . Her bir karakter için güzel posterler :

Solo: A Star Wars Story’nin ilk Fragmanı

Kaynak
playtuşu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu