İlişki Konuları

Bir Kadının Erkekte Aradığı 10 Özellik

instagram takipçi hilesi

Erkekler bu yazı sizin için dikkatli okuyun! Belki de hayatınızın aşkını ilk görüşte kendinize hayran bırakabilir güzel bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz. Neden olmasın? Hayatınıza girecek mükemmel bir kadın size çok aşık güzel bir ilişki ve mutluluğa açılan kapı olabilir.Bu anket araştırması olup gerçek hayattaki farklı meslek yaş gruplarına sahip kadınların ortak düşüncelerini kapsamaktadır.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 8

Bakalım Türk Kadınları Erkeklerden  Ne İstiyor?

1. Görüşün önemli olduğu bir dönemde yaşadığımıza göre kadınları ilk başta etkileyen cazibeli bakışlar, etkileyici masum bir gülüş ve tabi ki saçla

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 7

2.  Bunun yanında etkileyici bir fiziği de eklersek erkekler için spora gitmek şart oluyor. Erkekler kadında nasıl dış görünüşe önem veriyorsa kadınlar içinde bir o kadar önemli bir etken artık.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 6

3.Hoş bir ses tonu kendinden emin bir tavır ve ne istediğini bilen erkek her zaman bir adım öndedir.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 5

4. Tabi ki temiz özenilmiş ve güzel kıyafetler bedenle buluşunca kadınında kalp atışları hızlanıyor.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 4

5. Bunlar yeterli mi erkekler ? Tabi ki hayır. Kadınlar bunların yanında dürüst ,aklını kullanabilen ve onu her ortamda taşıyabilecek beylere kalp kapılarını açıyorlar hem de beklemeden.

akilli ve durust erkek

 6.Kadınlar aşk kapılarını sonuna kadar açmak isterler ve korkmadan ilişkilerini yaşamak için çaba gösterirler aynı durumu erkeklerden de beklerler. Sahiplenilmek duygusunu yaşamak isterler. Karmaşık gibi gözükse de kadınları anlamak kolaydır aslında çözmek isteyen ve çabalayan erkekler varsa kadını mutlu ettiği sürece kendinin de mutlu olacağını bilir.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 3

7.Onu düşündüğünü belli etmek ve ilk buluşmada alınacak güzel bir çiçeğe hayır diyecek kadın yoktur. Değerli olduğunu hissetmeyen kadın hırçınlaşır ve ayrılık çanları başlar beyler.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 6 1

9.Başarılı bir kariyere ve toplumda saygı duyulan bir erkeğe kadında bir o kadar saygı ve gurur duyar. Çünkü yanında ki partneri odur.Toplumda kendini güzel ifade eden erkeğin aşkta da başarılı olacağına inanır kadın.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 2

9.Çözüm odaklı değil sorun odaklı her şeyi abartan ve kadını kısıtlayan erkekler her zaman kapı dışarı edilir. Kadın özgürlük alanına girilmesinden hoşlanmaz yada istediği ölçüde erkeği hayatına müdahale ettirir.Erkek bu sınırı aştığı zaman kadının kafasındaki düşüncelerde karışmaya ve sorular birikmeye başlar.

Kisitlayan Erkek

10.Kadın hissetmek ister aşkı, sevgiyi, paylaşmayı ,sabrı, mutluluğu. Hayatının her noktasında onu koşulsuz sevecek güvenilir bir adam ister. Yaşlandığında da aynı hisleri yaşamak ister.

Bir Kadinin Erkekte Aradigi 10 Ozellik 1

İşte beyler kendinizi aşka hazırlamak için aşk kapısı aralanmaya  hazır .Kadınlar sevmeyi en çok hakkeden                     varlıklardır.Nasıl sevildiğini gösterin bizlere…

Aşkla kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu