Bilim ve Teknoloji

Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

instagram takipçi hilesi

Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı! İnternetin olmadığı bir yere gittiğimizde paniğe kapılıyoruz ve müzik, video, dizi ya da film gibi birçok hizmeti bilgisayarımıza ya da akıllı telefonumuza indirip internetsiz izlemek ya da dinlemek istiyoruz.

Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

Artık günümüzde pandemi yasakları olmadan internetsiz yerlere gidebileceğinizi düşünerek bu içeriği hazırlamaya karar verdik. Bu programlar genellikle hayat kurtarıcı programlar kategorisine girer. Kullanmanız gerekebileceği için sıkılmayacaksınız.

Pek çok kişi artık okumak yerine videolar ile bilgi edinmeyi tavsiye ediyor. Eğer ki internetin olmadığı yere gidiyorsa videoları indirmek için aramalar yapıyor. İnternetten pek çok video indirme sitesi bulabilirsiniz. Biz size en çok tercih edilenleri listelemek istedik. Son kısımda bir de bonus tavsiyemi yer alıyor. Gelin şimdi “Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı” listemize göz atalım!

Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı

bilgisayar icin en iyi video indirme programlari 1

Bilgisayarınız için en iyi 10 video indirme programı aşağıdaki gibidir:

  1. 4K Video Downloader: Bu ücretsiz ve açık kaynaklı bir programdır ve YouTube, Vimeo, SoundCloud ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  2. Video DownloadHelper: Bu tarayıcı eklentisi, tarayıcınızda izlediğiniz videoları indirmeyi kolaylaştırır.
  3. YTD Video Downloader: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  4. VidMate: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Facebook, Instagram ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  5. Free Video Downloader: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha birçok popüler video sitesinden videoları kolay bir şekilde indirebilirsiniz.
  6. aTube Catcher: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha pek çok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  7. ClipGrab: Bu ücretsiz ve açık kaynaklı bir programdır ve YouTube, Vimeo, Dailymotion ve daha birçok popüler video yayınlanan sitesinden videoları kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve daha sonra izleyebilirsiniz.
  8. WinX YouTube Downloader: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  9. Fastest Video Downloader: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.
  10. TubeMate: Bu ücretsiz bir programdır ve YouTube, Vimeo ve daha birçok popüler video paylaşım sitesinden videoları indirebilir.

Bonus Tavsiye

bilgisayar icin en iyi video indirme programlari 3

Internet Download Manager: Internet Download Manager (veya kısaca IDM), New York merkezli American Tonec, Inc.’e aittir. Şirkete ait bir indirme yöneticisi programıdır. Yalnızca Windows işletim sisteminde kullanılabilir. Ücretli bir programdır. İnternette cracklı hali mevcutturç Fakat bu yasal olmadığı için tavsiye etmiyoruz.

Önemli Bilgilendirme!

Lütfen unutmayın, bazı video indirme programları yasal olmayabilir ve bunları kullanırken yasal sonuçlarının olabileceğini dikkate alın. Ayrıca, bazı video indirme programları virüsler veya diğer zararlı yazılımlar içerebilir. Bu yüzden indirme yapmadan önce lütfen bilgisayarınız için güvenlik önlemlerini alın ve indirme yapacağınız programın güvenilirliğini araştırın.

Bilgisayar İçin En İyi 10 Video İndirme Programı İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu