Bilim ve Teknoloji
Trend

Bigo Live Nedir, Ne İşe Yarıyor ? Bigo Live İle Nasıl Para Kazanılır?

Bigo Uygulaması Nasıl Kullanılır?

instagram takipçi hilesi

BIGO LIVE, uygulaması yeteneklerini ve  anki anlarınızı paylaşmak için kullanılan canlı yayın yapabileceğiniz sosyal bir platformdur. “Bigo live Nedir” diye sorulacak olunursa canı yapılan bir servistir.
Bu canlı yayın yapılan ve paylaşımlar yapılan uygulamada merak edilen konulardan biride para kazanılıp kazanılmadığı konusudur. Tüm kullanıcıların Bigo Live üzerinden yayın yapıp, izleyebileceği Bigo Live hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bigo live Özellikleri Neler?

Bigo Live’de Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Bigo Live’den canlı yayın yapmak isteyenler, alt bölümde yer alan kamera seçeneğine tıklayarak canlı yayına geçebilmektedir. Yayını gizli ya da açık olarak sosyal alanlarda paylaşıp, paylaşmayacağınızı  seçerek canlı yayın başlatabilirsiniz. Bulunduğunuz konum gibi bilgilerin bildirilip, bildirilmeyeceği belirlenerek yayına başlayabilirsiniz. Bigo Live’de bir özellikte canlı yayınınızı telefona da kaydetme özelliğidir.

Bigo Live Nedir Ne ise yarar.. e1600717640665

Bigo Live Takipçilerinizi Yönetin

Uygulama ile takipçi kazanıp, isterseniz istemediğiniz takipçileri engelleyebilirsiniz. Canlı yayına başladığınızda takipçileriniz ile ilgili bildirim alabilirsiniz. Takipçiler anlık mesaj gönderdiğinde etkileşim sağlayabilirsiniz.

Bigo Live İle Hediye Gönderin

Bigo Live’de yayın yapan kullanıcılara hediye yollamanız mümkün ancak hediye yollamak için ücret ödemeniz gerekiyor. Hediyeler aldığınızda hesabınızda birim bazında birikmektedir. Hediyeler daha sonra paraya çevrilebilir.

Bigo Live Nedir Ne ise yarar e1600717745563

Bigo Live nasıl kullanılır?

Akıllı telefonunuz varsa, Bigo Live indirebilir, uygulamayı kullanabilirsiniz. Yenilenen teknoloji ile beraber artık canlı yayını elinizdeki telefon ile de yapabiliyor ve kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. Kullanıcıların birçoğunun sevdiği uygulama olan Bigo Live, bazı kişiler için gereksiz bir uygulama olarak görülüyor. Canlı yayın yapmayı seviyorsanız ve özelliği kullanmak istiyorsanız, hemen Bigo Live uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdan Bigo Live indirmek için ilgili ikona tıklayın.

download_androidapp store

Bigo Live Uygulaması;

Bigo Live sosyal  medyada paylaşım platformu olarak bilinmektedir. Uygulamada takipçi edinebilir, canlı yayın yapabilir ve kullanıcıların yayınlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz kullanıcılara hediyeler yollayabilir veya hediye kazanabilirsiniz. Bigo Live kullanabilmeniz için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Giriş yaparak takipçilerinize canlı yayın yapabilir ve canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

Bigo Live ile Para Kazanmak Mümkün mü?

Live uygulamasından elmas ve fasulyeler kazanarak, bunları paraya çevirmeniz mümkündür. Hesaplayacak olursanız;  210 fasulye 1 dolar olarak değer görür. Minimum fasulye 6.700 en yüksek yüksek fasulye 1.050.000 olarak belirlenmiştir. 1000 dolardan fazla olan miktarlarda para çekme işleminde onay gerekmektedir. Onay sonrası para çekme için 1 ay beklemeniz gerekir.

Elmas miktarı ise 42 elmas 9 TL olarak hesaplanır. Yayın sırasında yollanacak emojiler içinde elmas harcamak zorundasınız. Uygulamada elmas satın alabilmek için 297 elmas için 62 TL 848 Elmas için 177 TL 3818 Elmas için ise 790 TL ödemeniz gerekir.

Bigo Live Nedir Ne ise yarar 1 e1600718003911

Bigo Live’dan Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Kazandığınız fasulyeleri  banka hesabına yollayabilirsiniz. Ayrıca Payoneer hesabına yollayabilirsiniz. Bigo Live’i banka hesabınıza bağlayabilirsiniz. Haftada 1 kere yapılan fasulye dönüştürme işlemi ile Bigo Live ile nakit kazanabilirsiniz.

Bigo Live Nedir ile ilgili videolu bilgiler

https://www.youtube.com/watch?v=zON890078Bg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu