Ev ve Bahçe

Beton Ürünlerle Üst Segment Bir Dekorasyon Oluşturmak

instagram takipçi hilesi

Seçeceğiniz bazı parçalar ve yapacağınız ufak dokunuşlar yardımıyla evinizde üst segment bir görüntü elde edebileceğinizi biliyor musunuz? Çok yönlü bir tasarım anlayışının estetik bir şekilde hayata geçirilmesiyle dekorasyonlarımızda yer eden hafif beton mobilyalar, ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yapmanızı sağlıyor.

beton mobilyalar

Adından da anlaşılacağı üzere dökme betona kıyasla %75 daha hafif olan bu mobilyalar, özel doğal taş karışımlarıyla hazırlanıyor. Bu özel karışım sayesinde kusursuz renklere sahip olan mobilyalar elde ediliyor. Çok yönlü tasarım anlayışının estetik bir şekilde hayata geçirilmesiyle evlerimizde, ofislerimizde yer almaya başlayan hafif beton mobilyalar, yeni nesil bir mimari anlayışı ortaya koyuyor.

Peki avantajları sadece sahip oldukları renkler ve hafif olmaları mı? Gelin “Neden hafif beton mobilya tercih etmelisiniz?” sorusuna birlikte cevap verelim.

İçerisinde bulunan demir donatılar sayesinde yüksek dayanıklılık gösterirler. Aldığınız bir mobilyayı uzun yıllar eskimeden kullanmak istiyorsanız tercihinizi bu ürünlerden yana kullanmalısınız. Bunun yanı sıra dökme betona göre çok daha hafif olan bu mobilyalar taşıma kolaylığı da sağlar.

Su tutmaz yüzeyleri sayesinde su birikintisi oluşturup ürüne zarar vermezler. Nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilirler. Mobilyalar boya kullanılmadan üretildikleri ve cila ile cilalandıkları için solma, çizilme meydana getirmezler. Bu sayede sert iklim koşullarında bile kullanılabilirler.

Muadillerine göre çok daha sağlam ve gösterişli tasarımlar yapan Kalif Shophafif beton mobilyaların ülkemizdeki ve dünyadaki öncülerinden biri olarak gösteriliyor. Eğer sizler de fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz mobilya seçenekleri ile farklı dekorasyonlara sahip olmak istiyorsanız, Kalif Shop’un ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu