Yerli Kadın Ünlüler

Berfu Yenenler Kimdir?

instagram takipçi hilesi

berfu yenenler 7
Tam adı: Berfu Yenenler
Doğum tarihi: 22 Ekim 1995
Doğum yeri: İzmit / Kocaeli
Boyu: 1.76
Ailesi: Bahar Yıldız, Serhat Yıldız
Eşi: Eser Yenenler (e. 2019)
Çocuk (ları): Kuzey Yenenler (D. 2019)
Mesleği: Influencer, Endüstri Mühendisi
Aktif Yılları: 2015 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Berfu Yenenler kimdir? Berfu Yenenler, 22 Ekim 1995 tarihinde Kocaeli, İzmit’te dünyaya gelmiştir. Miss Turkey yarışmasıyla adını duyuran Berfu, evlenmeden önceki soyadıyla Berfu Yıldız olarak bilinmektedir. Babası Endüstri mühendisi, annesi matematik öğretmenidir. Babasının işi sebebiyle küçüklüğünde bir süre ailecek Japonya’da yaşamışlardır.

Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2015 yılında Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılan Berfu Yenenler, yüzlerce güzel arasından elemeleri geçerek finalde 4. olmuştur. Ardından Miss International Yarışması’nda Türkiye adına yarışmıştır.

İlginizi çekebilir: Eser Yenenler Kimdir?

2018 yılında internet ortamında tanıştığı BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli tv şovuyla tanınan Eser Yenenler ile sevgili olduklarını açıklamışlardır. 9 Haziran 2019 tarihinde birçok oyuncu ve şarkıcı dostlarının da katıldığı aile arasında bir düğünle evlenen Yenenler çiftinin, Kuzey isminde bir oğlu bulunmaktadır. 2020 Ekim ayında sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir fotoğraf ile ikinci çocuklarını beklediklerini duyurmuşlardır.

Berfu Yenenler, 2020 yılının başında kendi Youtube sayfasını açarak birçok içerik üretmeye başlamış ve eğlenceli videolar koymuştur. Bazı formatlarında tanınmış arkadaşlarını konuk alarak program yapmış, bazılarında sosyal medyadan gelen yorumlara cevap niteliğinde videolar hazırlamıştır. Samimi ve eğlenceli tavırlarıyla kısa sürede 200 bin aboneye ulaşmıştır.

Şu sıralar kanalındaki içerikleri ve formatları çoğaltmakla uğraşan Yenenler, bir yandan da marka işbirliklerine devam ederek sosyal medyada özellikle Instagram ve Youtube platformlarında aktif olarak yer almaktadır.

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu