Ben Fero

instagram takipçi hilesi

ben fero 15

Tam adı: Ferhat Yılmaz
Doğum tarihi: 1991
Doğum yeri: Bonn/Almanya
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2019

imdb-logo

youtube-chanel listen-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-

Sosyal Medyada

instagram-hesabi  twitter-hesabi

Başlıklar

Hakkında

Ben Fero kimdir? Ben Fero, tarzı ve “Biladerim İçin” şarkısı ile 26 milyondan fazla izlenme ile Türkiye gündemine oturmuştur.

Türk rap müziğinin yeni ve yükselen isimleri arasına adını çok kısa zaman için yazmayı başaran Ben Fero, sosyal medyanın gündeminden düşmek bilmiyor. Öyleyse, şarkıları ve kendine has tarzı ile ünlü olan Ben Fero kimdir? Genç yaşta popüler olan rapçinin gerçek adı nedir?

Ben Fero yani gerçek adı ile Ferhat Yılmaz, 1991 yılında Almanya’nın önemli merkezlerinden birisi olan Bonn şehrinde dünyaya gözlerini açtı. Kariyerinin ilk bölümlerinde özel sektörde satış temsilcisi olarak başlayan Ferhat Yılmaz, rap müzik piyasasına girdikten sonra çok kısa zaman içinde sosyal medyayı sallayan popüler bir rapçi olmayı başardı.

Avrupa ülkelerine saç, diş, göz ve saç ekimi gibi cerrahi operasyonlar satmakta olan Ferhat Yılmaz, kısa bir dönem sağlık turizmi ile uğraşmıştır. 68 kilo ağırlığında olduğunu belirten popüler rapçinin annesi Sivaslı, babası ise Trabzonludur.

Biladerim İçin, Demet Akalın, babafingo, 3-2-1, kimlerdensin ve mahallemiz esmer gibi şarkıları söyleyen Ben Fero, kimi kliplerinde 26 milyonu geçen izlenme rakamlarına ulaşmıştır.

Kendisi gibi rap müziğinin önemli simaları arasında olan Ezhel’e olan dostluğu ile tanınan Ben Fero, sosyal medya fenomenlerinden Berkcan Güven ile de paylaşımlarda bulunmuştur.

Şarkıcının Orman Kanunları albümünde bulunan parçalar, motivasyon, Demet Akalın, Buldum, kimlerdensin, yaylan, babafingo, mahallemiz esmer, diskotek, 3-2-1 ve Biladerim İçin’dir.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
cnnturk.com

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu