Kişisel Bakım

BB Krem ve CC Krem Nedir, Nasıl Kullanılır?

instagram takipçi hilesi

BB Krem, renk tonunu ayarlar. BB krem ​​genellikle boyalı nemlendiricilerden daha sağlıklıdır, bu da cildinizin daha sağlıklı görünmesini sağlar. BB kremi, boya ve sıvı temel içeren nemlendirici ürünleri niteliğiyle kullanabilirsiniz. CC kremden biraz daha ağırdır.

BB kreminin çoğu güneş kremi içerdiğinden, ultraviyole ışınlarının cilt üzerindeki etkisi azalır. Cildinizi tam olarak korumak için gerçek güneş kremi uygulamak da önemlidir.

bb krem

BB Krem yaşlanma belirtileri alamaz, ancak cildinizin eşit ve sağlıklı görünmesini sağlamak için uzun vadeli bakım sağlayabilir.

CC Krem Nedir?

bb krem ve cc krem nedir nasil kullanilir5

CC krem “renk düzeltmesi” veya “cilt rengi düzeltmesi” olarak da adlandırılır. BB kremiyle aynı antioksidan özelliklere sahip olmasına ek olarak, önemli bir ek fonksiyon, ten rengini netleştirebilecek bazı zengin fonksiyonların olmasıdır.

CC kreminin tutarlılığı BB kreminden daha hafiftir. Bu, CC kreminin akne yağ cildi için daha yararlı olabileceği anlamına gelir. CC kremine ek olarak, yansıtılan parçacıklar cildini hemen artırabilir ve temel cilt rengini dengelemeye yardımcı olabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, cildiniz kızarmış veya sarı ise, cildiniz CC krem ​​kurtarıcınız olacaktır. Doğru içeriğe sahiptir ve cildinizin güzel ve eşit görünmesini sağlar. Antioksidanlar ile CC kremi, C ve E vitamini ve E ile doludur. BB kremine kıyasla GKF krem ​​daha yüksektir, cildinizin beslendiğini ve korunduğunu belirleyebilirsiniz.

bb krem ve cc krem nedir nasil kullanilir4 768x513 1

CC Krem Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Cilt Rengini Eşitler

Cilt renginin eşit olmasını umanlar için CC Krem çok önemlidir. En yaygın cilt problemleri kırmızı lekelere ve akneye dahil edilebilir. CC krem ​​etkili bir şekilde ten rengi olabilir. CC kreminin etkisi dengeli bir ten renginden daha fazlasıdır.

  • İlk olarak, CC Krem, SPF etkisi ile güneş ışınlarının zararlı ultraviyole etkisini koruyabilir.
  • Ek olarak, CC kremini sürenler için vitaminler, antioksidanlar ve anti -yaşama ve anti -reaking bileşenleri vardır. Kısacası, CC kremlerinin iyi ve sağlıklı bir cilde sahip olması gerekir.

Nemlendirici Etki Sağlar

CC Krem, nemlendirici bakım ürünleri üzerinde aynı etki içermez ancak CC kremine temel olarak nemlendirici krem ​​denir. CC kremine, cilt üzerinde çok işlevli bir bakım etkisi sağlayan renkli nemlendirici krem ​​olarak adlandırılabilir. Ana efektler aşağıda listelenebilir:

  • UV ışınlarının korunmayı sağlar.
  • Cilt için gerekli nemi sağlar.
  • Akne ve kırmızı lekeler sorunlarını azaltır.
  • Etkili cilt tonu sağlarken astar görünüme sahiptir.

CC Krem, cildi çok fonksiyonlu beslenme içeriği ile etkili bir şekilde koruyabilen temel ve benzer kapatıcı ürünlerine iyi bir alternatiftir.

bb krem ve cc krem nedir nasil kullanilir3 270x405 1

CC Krem Nasıl Kullanılır?

CC kreminin kullanımı önce tıpkı birçok ürün gibi cilt temizliği gerektirir. Cildi temizledikten sonra CC kremini kullanabilirsiniz. CC krem, uygulamadan önce farklı kozmetiklere uygulanmaz, bu da bu kremlerin gerekli etkiyi üretmesini önleyebilir. Bu nedenle, temizlikten sonra doğrudan CC kremini uygulayabilirsiniz.

CC krem ve BB krem genellikle ürünleri karıştırır. CC krem, renk düzeltici kısaltmasıdır. CC krem ​​kızarıklık, boyama ve pigmentasyon problemini çözer ve BB krem ​​nemlendirme ve onarma etkileri içerir.

BB Krem ile CC Krem İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu