Film & Dizi ÖnerisiListeler

Bazı Sahneleriyle Libido Yükselten 11 Film

instagram takipçi hilesi

Bazı Sahneleriyle Libido Yükselten 11 Film

Thirst (Kan Arzusu)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film kan arzusu

IMDb puanı 7.1 olan Thirst filmi, 2009 yılında vizyona girmiştir. Film Güney Kore yapımıdır. Türü korku, romantizm ve fantezidir. Başrollerinde Kim Ok BinHa-kyun ShinPark In-Hwan ve Song Kang-ho yer alır. Filmin yönetmeni Park Chan-Wook‘dur.

Bir hastanede gönüllü olarak çalışan katolik Sang-Hyun aynı zamanda bir rahiptir. Ölümcül olan Emmanuel virüsü için tedavi yöntemi aranılan alanda gönüllü olarak çalışmaya başlamıştır. Burada yapılan deneylerde gönüllü olan Sang-Hyun, hayatını bu virüse adamıştır. Deneyin felaket ile sonuçlanmasıyla birlikte, deney yapılan insanlardan sadece Sang-Hyun hayatta kalabilmiştir.

Body Double (Sahte Vücutlar)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film sahte vucutlar

IMDb puanı 6,8’dir. Body Double filmi 1984 yılında vizyona girmiştir. Filmin türü erotik gerilim olarak tanımlanır. Başrollerinde Melanie GriffithCraig WassonDeborah Shelton ve Gregg Henry‘dir. Filmin yönetmeni Brian De Palma‘dır.

Jake, kız arkadaşı tarafından aldatılmıştır. Aldatıldıktan sonra yeni bir hayata adım atmak istemiştir. Jake, oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Derslerle birlikte aynı zamanda bir filmde rol almaya başlamıştır. Bu rolü yardımcı rol olduğu için başka bir iş arayışına da girer. İş arayışına girdiği süreçte, çok ünlü bir aktörle yolları kesişir.

The Untamed (Vahşi Bölge)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film vahsi bolge

IMDb puanı 6,1’dir. The Untamed filmi 2016 yılında vizyona girmiştir. Filmin başrollerinde Ruth Ramos, Jesús Meza ve Simone Bucio yer alır.

İki çocuklu olan ve sorunlu bir evlilik yaşayan aile, kendisini, orman içerisinde bir yerde, dünyaya ait olmayan varlığa kaptırırlar.

The Blue Room (Mavi Oda)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film mavi oda

IMDb puanı 6,2’dir. The Blue Room filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. Başrollerinde Mathieu Amalric ve Stephanie Cleau yer alır. Filmin yönetmenliğini Mathieu Amalric yapmıştır.

Birbirlerine gizlice aşık olan kadın ve erkeğin, oda içerisindeki hikayesini anlatır. Julien Gahyde ve Esther Despierre büyük ve gizli bir aşk yaşayıp, gözleri birbirinden başkası göremeyecek dereceye gelmişlerdir. Aşklarını ise sürekli olarak otel odasında tazelerler.

Lady Chatterley (Leydi Chatterley)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film lady

IMDb puanı 6,7’dir. Lady Chatterley filmi 2007 yılında vizyona girmiştir. Başrollerinde Marina HandsJean-Louis Coulloc’h ve Hippolyte Girardot yer almaktadır.

Film bir İngiltre taşrasında geçmektedir. Sanayileşme çağının dönemini anlatan filmde, Leydi Chatterley’in yaşadığı duygu karmaşaları anlatılmaktadır. Leydi Chatterley evli bir kadındır. Kocası savaş esnasında sakatlanmıştır. Evlilikleri tekdüze ilerlemektedir. Leydi Chatterley, bu durgunluk sebebiyle, cinsel doyumsuzluk yaşamaktadır. Bu durum Leydi Chatterley’i bekçi ile ilişki yaşamaya sürükler.

Live Flesh (Çıplak Ten)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film ciplak ten

IMDb puanı 7,4’dür. Live Flesh filmi 1997 yılında vizyona girmiştir. Başrollerinde Liberto Rabal, Francesca Neri ve Javier Bardem yer alır.

Victor, pizza dağıtıcılığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Bir kaç gün öncesinde ise uyuşturucu bağımlılığı olan Elena ile tanışmıştır. Elena ile büyük bir tartışma yaşarlar. Tartışma sırasında polis olan David ve Sancho olay yerine giderler. O sırada Victor’un elindeki silah aniden patlar.

Women In Love (Aşık Kadınlar)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film womens love

IMDb puanı 7,2’dir. Women In Love filmi 1969 yılında vizyona girmiştir. Başrollerinde Alan BatesOliver Reed ve Glenda Jackson yer alır.

Gerald Crich ve Rupert Berkin iki yakın arkadaşlardır. Rupert Berkin, Ursula adlı bir kadına sırılsıklam aşık olur ve hemen evlenir. Gerald Crich ise Gudrun adlı bir kadınla sevgili olur. Dörtlü ve çok yakın arkadaş olarak takılan bu grup, zaman içerisinde ilişki kavramının yeni yönlerini keşfederler.

Bound (Tuhaf İlişkiler)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film tuhaf ilsikiler

IMDb puanı 7,3’dür. Bound filmi 1996 tarihinde vizyona girmiştir. Başrollerinde Jennifer TillyGina Gershon ve Joe Pantoliano yer alır.

Film içerisinde yer alan karakterlerden Corky, bir suç sebebiyle cezaevine girer. Cezaevinde 5 yıl kalır. 5 yıl sonrasında cezaevinden çıkan Corky, hayata adapte olmak için yeni bir düzen kurar. Fakat sıradışı bir apartmana taşındığını sonradan fark eder.

Venus In Fur (Kürklü Venüs)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film venus in fur

IMDb puanı 7,2’dir. Venus In Fur filmi 2014 yılında vizyona girmiştir. Filmin başrollerinde Emmanuelle Seigner ve Mathieu Amalric yer alır.
Oyuncu olan Vanda, oldukça güzel ve seksidir. Yeni bir projesi olan yönetmenine, kendisini oynatması için farklı teklifler sunar.

Dressed to Kill (Öldürmeye Hazır)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film dressed to kill

IMDb puanı 7,1’dir. Dressed To Kill filmi 1980 tarihinde vizyona girmiştir. Başrollerinde Michael CaineAngie DickinsonNancy Allen ve Keith Gordon yer almaktadır.

Kate, New York’ta yaşamaktadır. Evliliğinde büyük problem vardır. Kate fazlasıyla özgür ruhludur. Bir gün gittiği müzede bir adamla tanışır ve ilişkileri devam eder.

Somersault (Tepetaklak)

bazi sahneleriyle libido yukselten 11 film tetaklak

IMDb puano 6,7’dir. Somersault filmi 2004 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin başrollerinde Abbie CornishSam Worthington ve Lynette Curran yer alır.

Heidi oldukça çekici ve güzel bir kızdır. Erkek arkadaşıyla yakınlaşma yaşarken, annesine yakalanmıştır. Annesi ile büyük bir kavgaya tutuşan kız, evden kaçar. Yolculuk sırasında Lake Jindabyne isimli biriyle tanışır. Kendisini Canberra’nın güneyindeki bir kayak merkezinde bulur.

Libido Yükselten Filmler İle İlgili Videolar

https://youtu.be/1yYPkwi-_ZY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu