Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Kova adamları sempatiktir, enerji doludur ve ruhsal güçlerini etraflarındakileri etkilemek için kullanırlar. Unutkan ve dalgın yönüyle bazen çevresindekileri sinirlendirebilse de çoğu zaman kalplerini kazanmasını bilir. Değişim, yenilikçilik ve toplumsal duyarlılık onların yaşam biçimlerindeki kavramlardır.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu

Tarafsız Kova burcu erkeği, arkadaş çevresinde zekası, çevikliği ve heyecanıyla aranır ve eksiklikleri de fark edilir. Başak kadınları, bir şeyleri yaparken temiz ve titiz olmayı severler ama iş ve yaşamlarında, düzenli yapıları bazen çok sert olabilir, hatta bazen insanları bunalmış hissettirebilir.

Başarılı bir kadın, çok çalışkan ve hırslıdır. Bu başarı genellikle bolluk ve rahatlık dolu bir yaşama yol açar. Başak kadınlarının az bilinen bir özelliği de kıskanç olmalarıdır. Başak kadınları duygusaldır ve duygularını belli etmekten hoşlanmazlar. Hava burcunda soğuk görünen neşeli Kova burcu erkeği ile toprak burcunda sevgisini gizleyen hırslı Başak kadınının birleşimi tahmin edilemez bir kombinasyondur.

Sevimli ve eğlenceli Kova burcu erkeği, girdiği koşullara ayak uydurmakta hiç zorlanmaz. Sosyal yönleri ne kadar güçlüyse ailevi yönleri de göz ardı edilemez.

Başak kadınları evde vakit geçirmeyi de severler. Bir Başak kadını, parlak, iyi giyimli, sıcak kanlı, özgürlüğü seven doğası sayesinde Kova burcundaki bir adamla iyi anlaşabilir. İki burcun da kendine güven sorunu yok.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Aşk Uyumu

basak burcu kadini ve kova erkegi uyumu4 270x405 1

Bir Kova erkeği ve bir Başak kadını, ilk tanıştıklarında muhtemelen aşık olurlar. Kova burcu erkeği bu ilişkide ilişkiye hakim olan taraf olmak ister. Ama sevdikleri kadın için fedakarlık yapacaklardır. Başak kadınları mükemmel aşk isterler ama mükemmelliğin zor olduğunu bildikleri için samimi duygulara dayanan aşkı reddetmezler. Duyarlılık ve rasyonelliği dengeleyebilen Başak kadını, Kova burcu erkeğine uygun güzel bir aşk bulabilir. Kova burcu erkeği, sevdiği kadına sahip olan ve onu üzmek istemeyen erkektir. Sevdiği zaman her detayı düşünür.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak kadınları çok tutkulu değildir, sağlıklı bir cinsel yaşam isterler. Cinsiyet ve seks sırası da onun için çok önemlidir. Kova burcu erkekleri bir Başak kadını ile iyi bir yatak ilişkisi isterler, onunla seks öncesi sohbet etmeyi unutmayın. Başak kadınıyla cilt uyumu söz konusu olduğunda, sözler ve dokunuşlar işe yarar. Erdemli ve özgür olmayan bir Başak kadınıyla seks, Kova burcu bir erkeğe çekici gelmez.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

basak burcu kadini ve kova erkegi uyumu

Kova erkeği gibi Başak kadını da evlilik konusunda seçicidir ve hemen karar vermez. Her iki burcun insanları daha sonra evlenecek. Evlendikten sonra Başak kadını sadık bir eş ve anne olacaktır. Kova adamları da aile değerlerine büyük önem verirler. Eşleri ve çocukları ile harikalar.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Bu iki baskın burcun insanları, arkadaşlık uyumunu yakalama, özgüven kazanma ve daha az duygusal olma olasılıkları yüksektir. Yaşam tarzlarındaki bazı farklılıklar zaman zaman birbirleriyle çatışmalara neden olacaktır. Başak burcunun aşırı eleştirel ve karamsar yönleri Kova burcunu sıkabilir. Aynı şekilde sosyal bir burç olan Kova burcu erkeği de ev düşkünü ve dışarı çıkmak isteyen bir Başak kadınından hoşlanmayacaktır.

Başak Burcu Kadın ve Kova Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bir Başak kadınının davranışını anlamak, bir Kova erkeği için her zaman kolay değildir. Kova erkeğinin dağınık, abartılı hareketleri Başak kadınını da rahatsız edebilir. Birbirlerini tanımadıkları yerde anlaşmaları mümkün olmaz ve birbirlerinden uzaklaşırlar. Başak kadınını hayal eden bir erkek, güvenilir, sadık, dayanıklı ve sakin olmalıdır. Bu özelliklere sahip Kova burcu erkekleriyle iyi iletişim kurabilir. Bu iletişimin sürekliliği ve iyi düzeyde olması, her iki tarafın da birbirini anlamasına ve birbirini kırıcı bir şekilde eleştirmemesine bağlıdır.

Başak Burcu Kadını ve Kova Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu