Yaşam

Kova Burcunun Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Kova Burcunun Özellikleri

21 Ocak ve 19 Şubat arasında doğumlu olanlar kova burcunun özelliklerini taşımaktadır. Kova burçlarının çiçeği kardelen çiçeğidir. Ağaçları armut, şeftali ve ayvadır. Aslan burçlarıyla anlaşamayan kova burçlarının en sevdiği renk ise mavidir.

  • Element: Hava
  • Yönetici: Satürn
  • Uğurlu Renk: Mavi
  • Şanslı Sayısı: 4
  • Şanslı Günü: Pazar

kova burcu ozellikleri5

Kova Burcunun Kişisel Özellikleri

Kova burçlarının hayal güçleri sınırsızdır. Sürekli olarak kafalarında hayal kuran bu burçlar, yaratıcılık konusunda da üst düzey düşünürler. Dik kafalıdırlar. Genelde her konuyu bildiklerini söyleyip, etraflarındaki insanları dinlemezler. Aslında bakıldığında bencil gibi gözükseler de, bencil bireyler değillerdir. Herkesi aynı seviyede, sadece insan olarak görürler. Modern görüşlü ve sabit fikirlidirler. Bu durum onları zor insanlar haline getirebilir. Yanlarına yaklaşmak ve samimiyet kurmak oldukça zordur.

Her zaman, herkesle aralarında bir duvar vardır. Bu duvarı ne olursa olsun yıkmazlar. Yeni bilgiler edinmekten ve keşfetmekten hoşlanırlar. Hava grubuna ait olan kova burçları, her işten genelde hemen sıkılabilirler. Sıkılmaları, motivasyonlarında düşmeye neden olabilir. Utangaç ve sessiz bir yanları vardır. Başkalarına yardım etmeyi severler. Kalabalıktan çok hoşlanmaya oğlak burçları, yalnız kalıp hayal kurmaya bayılırlar. Toplum odaklı yaşarlar. Genelde enerji ve duygularıyla hareket ederler.

Kova Burcunun Fiziksel Özellikleri

Genelde orta ve uzun boylu bireylerdir. Düzgün fiziğe sahip, açık renk saç rengine sahiptirler. Koyu gözleri olmakla birlikte, yüzleri oldukça dikkat çekici ve güzeldir. Kendilerine ve bakımlarına önem verirler. Spor yapmayı seven kova burçlarının, el bilekleri çok hassastır.

kova burcu ozellikleri1

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burçları iş hayatında orijinal, üretken ve yaratıcıdır. Hayal güçleri çok gelişmiş olan kova burçları, bu alanı kullanabilecekleri işleri tercih ederler. İş hayatında, sorumlulukların bilen burçlar arasında yer alırlar. Fakat kendi buldukları fikirler ile ilgili kimseye ipucu vermezler. Kendi fikirlerine güvenirler. Yazarlık, tasarımcılık, müzisyenlik, müşteri ilişkileri, turizm rehberliği gibi meslekler kova burçları için uygundur.

kova burcu ozellikleri2

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burçları aşk hayatında duygularını saklarlar. Elde edilmesi zor olan kişiyi oynayıp, karşısındaki insanı peşinden koştururlar. Gereksiz samimiyetlerden ve mıç mıç ilişkilerden hoşlanmazlar. Karşısındaki insanı, sadece insan olarak görüp dış görünüşüne önem vermezler. Aşkta iletişim eksikliği ve kopukluğundan korkarlar. Özgürlüklerinin kısıtlanmasını istemezler. Kova burçları aşk hayatında en iyi terazi burcuyla anlaştığı gibi akrep, oğlak ve balıkla asla anlaşamazlar.

Yükselen Kova Burcu Özellikleri

Yükselen kova burçlarının, yaratıcı özellikleri oldukça fazladır. Hayal güçleri yüksek olan bu burçlar, günlük hayatta sürekli olarak yeni şeyler düşünürler. Fikirleri konusunda da kendilerini yenilemekten korkarlar. Sabit fikirli ve modern insanlardır. Yükselen burcunuzu hesaplayabilmek için doğum saatinizi biliyor olmanız gerekmektedir.

Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu