Yerli Erkek Ünlüler

Barış Erdoğan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

baris erdogan 31

Tam adı: Barış Erdoğan
Doğum tarihi: 1995
Doğum yeri:  Norveç / Oslo
Boyu: 
Ailesi: 
Sevgilisi:
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2015’den Günümüze
imdb-logo

youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Barış Erdoğan kimdir? Barış Erdoğan, Acun Ilıcalı‘nın Netflix’de yayınlayacağı Exatlon Challange yarışmasının kadrosunda yer alan Türk Youtuber‘dır.

Youtube üzerinden çektiği videolarla macera severleri ve aksiyon tutkunlarını kendine bağlayan Barış Erdoğan 1995 yılında Oslo’da dünyaya  geldi.

Barış, Youtube kariyerinin yanı sıra instagramda da geniş kitlelerce takip edilmektedir. Türkiye Parkur Şampiyonu olmasının yanı sıra, Ninja Warrior isimli yarışmada birinci olmuştur. Ninja Warrior yarışması 2015 yılında yapılmıştır. Barış ise yarışmaya İzmir’den katıldığını belirtmiştir. Ayrıca, yarışmada aldığı ödül 25 bin liradır.

Barış Erdoğan hayatı hakkında bilgiler bilinmemektedir. Bekar olduğu ortada olan Youtuberın hayatında birinin olup olmadığı da merak konusudur.

2019 yılında birçok sakatlık geçirmiştir. Ancak sakatlıkları ciddi boyutta değildir. Kısa sürede eski sağlığına kavuşarak hayatına kaldığı yerden devam etmiştir.

İlginizi çekebilir: Exatlon Programı ve Yarışmacıları

Genellikle Youtube kanalından çarşamba ve cuma günleri videolar yayınlamaktadır. 218 bin küsür takipçiye hitap etmeyi başaran Barış, her geçen gün daha geniş kitlelerce tanınmaktadır.

Formunu korumak, sağlıklı kalmak ve vücut yapmak için saatlerce antrenman yapmaktadır. Hayatının ciddi bölümünü spor yapmakla geçirmektedir. İnstagram profiline bakıldığında neredeyse hiç ayakları üzerine bastığı fotoğrafı olmadığı görülür. Her fotoğrafta havada ya da ters takla atarken poz vermeyi tercih etmiştir.

Yalnız başına çektiği videoların yanı sıra, farklı ülkelerde arkadaşları ile birlikte hazırladığı vlog videoları da ilgi çeker. Son olarak ünlü Youtuber Orkun Işıtmak ile birlikte video hazırlamıştır.

Dengede kalkmak, takla atmak ve amuda kalkmak konusunda profesyonelliğini koruması ile kendine hayran bırakır. Youtubedaki abonelerine öğretici videolar çekerken motive olmalarına da fayda sağlar. Formdan düşmemek için çoğu zaman günde 8 saat çalışmaktadır.

Bir gün yeni bir eve taşınır. Bu evin balkonunda 3 tane eski lastik bulur. Bu lastikleri kaldırıp yatmak yerine antrenmanlarında değerlendirmek üzere kullanır. Bu araba lastiklerini sıçrama hareketlerinde kullanır. Her geçen gün daha yükseğe sıçrayarak kendini geliştirmeye devam eder.

Barış Erdoğan yaz aylarını çok sever. Sıcak havalarda çeşitli hareketler denemek onun için büyük bir zevktir. Özellikle sıcak günlerde adalara gitmeyi, denize girmeyi ve yüksekten atlamayı çok sever.

Önümüzdeki günlerde Dominik’te Exathlon Challange yarışmasında birçok ünlü ve sevilen Youtuber ile birlikte izleyeceğimiz Barış Erdoğan’a başarılar diliyor, onu ekranlarda izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu