Film & Dizi Önerisi

Barbaros Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Barbaros Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Barbaros dizisi, 2021 yılı Mart sonu ya da Nisan ayı içerisinde TRT 1 ekranlarında dizi severler ile buluşmaya hazırlanan olan tarih ve kurgu temalı bir televizyon dizisidir. Barbaros dizisi, oyuncu kadrosunun açıklanması ve dizinin şekillenmesi ile birlikte yavaş yavaş ilgi odağı olmaya başlamıştır.

Bu yazımızda Barbaros dizisi ile ilgili bizim ulaşabildiklerimiz ve sizin de merak ettiğiniz bazı bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Lafı çok fazla uzatmadan Barbaros dizisi ile ilgili bilgileri vermeye başlayalım. İşte Barbaros dizi konusu, oyuncu kadrosu ve merak edilen tüm detayları..!

barbaros dizi konusu
Orijinal İsmi: Barbaros
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Yapım yılı: 2021
Vizyon tarihi: 2021 yılı Mart ya da Nisan ayı
Yaş Sınırı:
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: Çok yakında yayınlanmaya başlanacak
Yönetmeni: Taylan Biraderler
Yapım Şirketi: ES Yapım
Senaristler: Cüneyt Aysan, Oğuz Ayaz, Ozan Aksungur
Başrol Oyuncuları: Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Aslantepe
Türü: Tarih, Kurgu
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: TRT 1

Barbaros Dizi Konusu

Barbaros dizisi, Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk kaptan paşası olan Barbaros Hayrettin Paşa‘nın hayatını konu almaktadır.

Barbaros dizisinin, yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler oturmaktadır. Senaryosunu ise Ozan Aksungur, Oğuz Ayaz ve Cüneyt Aysan birlikte kaleme almaktadır.

Tarih ve kurgu temalı olan bu dizide tarihin her anını içinizde hissedeceksiniz. TRT‘nin başlattığı ve daha sonra Star TV ve ATV‘nin devam ettirdiği bu tarih ve kurgu temalı dizi furyası ülkemizde oldukça sevilmektedir.

Benim şahsi fikrim ileriki dönemde de Mustafa Kemal Atatürk‘ün hayatını anlatan bir dizi ile karşılaşabiliriz. Bu düşünmemdeki neden, dikkat edeseniz tarihi diziler belli bir sıraya göre ilerliyor.

Yani ilk olarak Diriliş: Ertuğrul, daha sonra Kuruluş Osman, daha sonra araya giren bir Uyanış: Büyük Selçuklu bu izlenimi veriyor. Tarihte hangi devletler hangi sıralama da kurulduğunu tam olarak bilmiyorum fakat bu sıralama ile gidildiğinde önümüzdeki yıllarda Mustafa Kemal Atatürk‘ün hayatını ve Türkiye Cumhuriyeti‘nin temellerinin nasıl atıldığına dair bir dizinin geleceğini düşünüyorum.

Oyuncu Kadrosu

barbaros dizi konusu

Barbaros Fragmanı ve Diğer Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=zOIv2yzAjvs

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu