Film & Dizi Önerisi

Bana Sevmeyi Öğret Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Bana Sevmeyi Öğret Dizi Konusu ve Oyuncuları! Bana Sevmeyi Öğret dizisi, 4 Mart 2019 ve 10 Haziran 2019 tarihleri arasında dizi severlerin beğenisine sunulmuş olan dram ve romantik temalı bir Tayland dizisidir. Dizinin başrollerinde Thanapob Leeratanakajorn, Fern Nopjira Lerkkajornnamkul ve Siraphan Wattanajinda yer alıyor.

Fazla zaman kaybetmeden Bana Sevmeyi Öğret dizisi hakkında bilgileri vermeye başlayalım. İşte Bana Sevmeyi Öğret dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

bana sevmeyi ogret dizisi 1
Orijinal İsmi: Man of Vengeance
Türkçe İsmi: Bana Sevmeyi Öğret
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2019
ilk vizyon tarihi: 4 Mart 2019
Son vizyon tarihi: 10 Haziran 2019
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Thanawat Panyarin
Senarist: Wanwipa Samngamjam
Yapımcı: Niphon Phionen, Takonkiet Viravan
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Thanapob Leeratanakajorn, Fern Nopjira Lerkkajornnamkul, Siraphan Wattanajinda
Türü: Dram, Romantik
Yapım Ülkesi: Tayland
Kanal: Kanal 7

Bana Sevmeyi Öğret Dizi Konusu

Tutkulu bir izleyici kitlesi tarafından sevilen Tayland yapımı dizi “Man Of Vengeance”, artık Kanal 7 ekranlarında “Bana Sevmeyi Öğret” adıyla seyirciyle buluşuyor. Dünya genelinde geniş bir izleyici kitlesine hitap eden bu dizi, Türkiye’de Kanal 7 aracılığıyla seyircisiyle buluşma fırsatı buluyor. Dizi, şanssız bir başlangıçla hayata adım atan ve intikam yemini eden Tor’un dokunaklı hayat hikayesine odaklanıyor.

Kanal 7 ekranlarında seyirciyi büyüleyecek enfes bir hikaye başlıyor. Tor adında bir genç, zengin babasının arzusuna uymayan bir yaşam sürerken, hayatı “Bana Sevmeyi Öğret” adlı dizi ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşacak. Tor’un annesi, maddi zorluklar yüzünden bakımını üstlenemez hale gelir ve yaşamını yitirir. Tor, annesini kaybetmesinin ardından istenmeyen babasının evine sığınmak mecburiyetinde kalır. Ancak, bu yeni ortamda üvey annesi ve kardeşi tarafından sevgisiz bir atmosfer içinde büyür.

Tor’un bu durumu, üvey annesi ve kardeşinin ona karşı duyarsızlığına ve hem fiziksel hem de psikolojik şiddetine maruz kalmasına sebep olur. Kendisini dayanılmaz bir yalnızlık içinde bulan Tor, benzer bir kaderi paylaşan Mingta adlı bir kızla tanışır. Mingta da ailesi tarafından sevilmeyen ve baskılara maruz kalan bir genç kızdır.

Tor, sürekli olarak üvey annesi ve kız kardeşi tarafından kötü muameleye maruz kalarak dayanılmaz bir duruma gelir. Bir gün, üvey annesi tarafından nehre kovalanırken, dayanamayarak nehre atlar. Bu olayın ardından, herkes tarafından ölmüş olarak düşünülen Tor, aslında annesini tanıyan bir kadın tarafından kurtarılmıştır. Yeni bir başlangıç yaparak “Sila” adını alan Tor’un şansı dönmüştür.

bana sevmeyi ogret dizisi 2

Artık zengin, güçlü ve tanınmış biridir. Tor, annesi ve kendisinin yaşadığı acı dolu günlerin intikamını almak için bir plan yapar. Gerçek kimliğini gizler ve yıllar sonra “Sila” olarak geri döner. Ancak, Sila’nın öngöremediği bir şey ortaya çıkar. Herkesin öldüğünü düşündüğü Tor’u yani Sila’yı tek tanıyan kişi, çocukluk arkadaşı ve dert ortağı Mingta’dır.

Bana Sevmeyi Öğret dizisinin yönetmen koltuğunda Thanawat Panyarin oturuyor. Senaryosunu Wanwipa Samngamjam kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise Thanapob Leeratanakajorn, Fern Nopjira Lerkkajornnamkul ve Siraphan Wattanajinda yer alıyor. Filmin yapımcılığını Niphon Phionen ve Takonkiet Viravan yapıyor. Dizide oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Bana Sevmeyi Öğret dizinin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Bana Sevmeyi Öğret Dizisi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Bana Sevmeyi Öğret dizisi, 4 Mart 2019 ve 10 Haziran 2019 tarihleri arasında seyirci ile buluştu. Dizi 13 Kasım 2023 Pazartesi günü itibari ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Oyuncu Kadrosu

Bana Sevmeyi Öğret dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

 • Thanapob Leeratanakachorn – Sila Wisetworawet Karakteri
 • Ferny Nopjira Lerkkajornnamkul – Mingta Kanasrikul Karakteri
 • Siraphan Wattanajind – Pinsuda Karakteri
 • Siriam Pakdeedumrongrit – Sida Rittinatkoson Karakteri
 • Kanokchat Manyaton – Sawit Rittinatkoson Karakteri
 • Nachat Janthapan – Thanwa Karakteri
 • Raviyanun Takerd – Mingkwan Karakteri
 • Sakaojai Poonsawat – Marasee Karakteri
 • Pai-Sitang Punnapob – Waewrat Karakteri
 • Pimpan Chalaikupp – Lawan Karakteri
 • Kittipong Pluempredaporn – Plug Karakteri
 • Donat Natchaya Mungnimit – Laksamee Karakteri
 • Athiwad Sanidwong Na Ayoodthayaa – Songsak Karakteri
 • Phollawat Manuprasert – Komut Karakteri
 • Jukrit Ammarat – Peera Karakteri
 • Phichaya Tippala – Waen Karakteri
 • Tidchaya Phudithakulkan – Yupawan Karakteri
 • Mac Nattapat Nimjirawat – Tor [Young] Karakteri

Bana Sevmeyi Öğret Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu