Yerli Kadın Ünlüler

Azra Yünlü Kimdir?

instagram takipçi hilesi

azra yunlu 1
Tam adı: Azra Yünlü
Doğum tarihi: 7 Ağustos 1993
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: TikTok Fenomeni, İnfluencer
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanelApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Azra Yünlü Kimdir? Azra Yünlü, 7 Ağustos 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş TikTok fenomeni ve influencer’dır. Ülkemizde TikTok’un popülerleşmesi ile birlikte ün kazanmıştır. Küçüklüğünden beri oyunculuğa karşı bir ilgi duymaktadır. Sadri Alışık Kültür Merkezi Konservatuar ve Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk‘da eğitimler almıştır.

2021 yılı içerisinde yayına başlaması planlanan ve yönetmen koltuğunda Fatih Kulakoğlu‘nun oturduğu “Derin Mevzular” isimli dizide rol alacaktır. Azra Yünlü’ye bu dizide Onur Kulakoğlu, Emel Yılmazer, Rahman Çalışkan, Erhan Karslı, Emre Erdal, Mesut Yıldırım, Bahri Dalmaz ve Fatih Dalmaz gibi isimler eşlik etmektedir. Yünlü “Derin Mevzular” dizisinde uyuşturucuya karşı mücadele eden bir kişi olan “Azra” karakterine hayat verecektir.

Azra Yünlü, pek çok sosyal medya fenomeni gibi müzik sektörüne de girmiştir. 28 Temmuz 2020 günü Digiline etiketi ile “Yaz Geliyor” adlı single çıkarmıştır. Şarkısı 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yaklaşık olarak 185 bin kişi dinlemiştir.

TikTok fenomeni Azra Yünlü‘nün hobileri ve ilgi alanları arasında şarkı söylemek, ata binmek, keman çalmak yer almaktadır. Şan ve diksiyon eğitimi de alan Tiktok’un ünlü simalarında Yünlü, kendisini her yönden geliştirmeyi başarmıştır.

Azra Yünlü’nün Şarkıları

  1. 2020 – Yaz Geliyor

Dizileri

  1. 2021 – Derin Mevzular (Azra Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=LmbonXV9VMc

https://www.youtube.com/watch?v=OBTmbV-bl2M

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu