blank

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Abone olblank

Vaktinizi Değerli Hale Getiren Kanallar

blank

YouTube, büyük küçük herkesin keyifli vakit getirmek için bir şeyler izlediği bir platformdur. Neredeyse günün yarısından çoğunu YouTube başında geçirenler için kaliteli ve az bilinen kanalları derledik. İşte en güzel YouTube kanalları:

1- 李子柒 Liziqi

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Çin’li bir kadının videosunu izlemek size saçma gelebilir. Hatta dilini bile anlamadığınız birini izlemek istemeyebilirsiniz. Ama aslında durum hiç de böyle değil. Çünkü Liziqi’nin kanalında diyalog yok. Tamamen sadeliğin yoğun olduğu, doğa ile başbaşa bir kadının hikayesi bu kanal. Liziqi yeri geliyor halı dokuyor, yeri geliyor reçel yapıyor. Sadece sesler ve doğanın muazzam sesleri ile birlikte. Bu kanala kesinlikle göz atmalısınız.

2- Sunay Akın

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Sunay Akın’ın anlatım tarzını beğenmeyen yoktur herhalde. İnanılmaz bir genel kültür birikimine sahip olan yazarın YouTube kanalı da muazzam. 1-2 dakikalık videolar izleyerek genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz.

3- Merve Özbey

Merve-Ozbey-foto-Galeri-2017-8 Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Merve Özbey, Türk pop müziğinin sevilen şarkıcılarından bir tanesidir. Eşsiz ses tonu ile kulakların pasını silen Özbey, YouTube kanalında da farkını ortaya koyuyor. Şarkıları oldukça başarılı bir şekilde yorumlayan şarkıcıyı dinlerken aniden eski sevgilinizi aramak isteyebilirsiniz. Çünkü Merve Özbey’in söylediği her şarkı midenizde yumruk etkisi oluşturuyor.

4- Lin Pesto

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Yine müzikseverleri mest edecek bir kanal önerisi daha. Lin Pesto’nın kanalını dinlerken “yananı görür Allah” şarkısında bile ağlamak isteyeceksiniz. Farklı kelimesi Lin Pesto’yu ifade etmek için kesinlikle yetersiz. Hemen göz atın.

5- Lambalı Kadın

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Minyatürden hoşlananlar ve kendi çabasıyla bir şeyler yapmak isteyen kişiler için oldukça keyifli bir kanaldır. Her şeyin minicik halini en basit anlatımla ve çoğu kez evdeki malzemelerle yapımını anlatan kanalı izler izlemez evinize bir şeyler yapmak isteyeceksiniz.

6- Koff Animation

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Koff Animation, genellikle ünlülerin hayatını animasyona dökerek YouTube üzerinden paylaşıyor. Kanalı izlerken hem farklı hayatları öğreneceksiniz hem de keyifli vakit geçireceksiniz. Çünkü tüm videolar büyük bir emek sonucu ortaya çıkmış.

7- Dünyadan Sesler

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Dünya’nın birçok yerinden farklı sanatçıları ve şarkıları duymanızı sağlayan kanal o kadar kaliteli ki… Hiç sözlerini anlamadığınız bir şarkının bile hikayesi hakkında tahminlerde bulunabileceksiniz. Türkçe şarkılar da yer alıyor. Eşsiz yorumları dinlemek için geç kalmayın.

8- 321Go

Az Bilinen Başarılı YouTube Kanalları

Hiç lezbiyene, mahkuma, Hacker’a, obeze  ya da aleviye özel sorular sorma cesareti gösterdiniz mi? 321Go, bu insanları karşımıza çıkarıp çeşitli sorular soruyor. Bu sayede her kesimden insanı tanıyarak empati yeteneğinizin de gelişmesini sağlıyor. Ayrıca kanalın farklı konulardan da birçok içeriği vardır. Tamamen kaliteli paylaşımlar yapan 321Go’yu takip etmekte geç kalmayın.

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı