Ayşenur Özkan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ayşenur Özkan
Tam adı: Ayşenur Özkan
Doğum tarihi: 01 Ocak 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.83
Burcu: Akrep
Ailesi: 
Eşi: Burak Çelik (2013-2015)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Manken
Aktif Yılları: 2013-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Ayşenur Özkan Kimdir? 2013 yılı Best Model Of Turkey birincisidir.

Ayşenur Özkan 1 Ocak 1991 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İki çocuklu bir ailenin küçük kızıdır. Babası Kocaeli ilinden, annesi ise Mısır kökenli olduğu bilinmektedir. Orta düzeyli bir aileden geldiğini, babasının emekli annesinin ise ev hanımı olduğu biliniyor. Ailesi hakkında fazla bilgiye rastlanmamakla birlikte bir de ablası olduğu biliniyor.

İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını İstanbul’da tamamlayan güzel model, üniversite için de İstanbul’u tercih etmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Mimarlık alanında çalışma yapmamıştır. Mimarlık bölümünü okurken ek olarak oyunculuk dersleri alan Ayşenur Özkan, kariyerine bu yönde devam etmeye karar vermiştir.

Galatasaray takımının bayan voleybol kısmında profesyonel olarak uzun yıllar yer almıştır. Haftanın 5 gününü spor yaparak geçirdiği söyleyen Özkan, voleybolun kendisi için tutku olduğunu belirtiyor. 2013 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak birinci olmuştur.

İstanbul Aydın Üniversitesinde Mimarlık bölümünü okurken aynı zamanda oyunculuk dersleri alan Ayşenur Özkan, fanatik bir Türkan Şoray hayranıdır. Bu hayranlığının onu oyunculuğa ittiğini de belirtmektedir.

Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendik, Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin paylaştığı ‘’Kaderimin Yazıldığı Gün’’ dizisinde yer almıştır. 03 Productions Türkiye ekibi tarafından yayına geçirilen dizi Star TV kanalında yayımlanmıştır. 14 Ekim 2014 tarihinde yayına giren dizi 29 Aralık 2015 yılında, 50. Bölümü ile final yapmıştır. Ayşenur Özkan, dizide Canan Yörükhan karakterini canlandırmıştır.

Uzun boyu ve düzgün fiziğiyle 2013 yılında katılmış olduğu Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan güzel model, yine aynı yarışmada tanıştığı Burak Çelik ile 2013 yılında evlenmiştir. Evlilikleri yaklaşık olarak 1.5 yıl süren çift 2015 yılında boşanma kararı alıp, tek celsede boşanmışlardır.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne unutulma hakkı ile başvuran model, eski eşi Burak Çelik ile fotoğraflarının veya haber içeriklerinin olduğu yayınların silinmesini ve yeni haber yapılmamasını istedi. 21 Temmuz 2013 yılında yayınlanan Oylum Talu’nun sunduğu ”Burası Haftasonu” programına eski eşi Burak Çelik ile katılan Ayşenur Özkan, bu videonun da sosyal medya platformlarından kaldırılmasını istedi.

2014 yılında katıldığı Okan Bayülgen‘in ”Makina Kafa” programında 1.83’lük boyu ve giydiği topuklu ayakkabı da oldukça konuşmuştu. Model olan Ayşenur Özkan, instagram dışında aktif bir sosyal medya hesabı kullanmamakla birlikte, instagram hesabında 56.3 K takipçisi bulunuyor.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu