hosting

Aylin Coşkun

Aylin-Coskun-35 Aylin Coşkun
Tam adı: Aylin Coşkun
Doğum tarihi: 1 Ocak 1976
Doğum yeri: Hofheim / Almanya
Boyu: —
Ailesi:–
Eşi: Volkan Aslan (2019’da evlendi)
Mesleği: Model, Şarkıcı
Aktif Yılları: 1997’den bu yana
imdb-logo Aylin Coşkun

youtube-chanel Aylin CoşkunAylin Coşkunlisten-on-apple-music-logo Aylin Coşkunspotify-connect-compatibility-logo- Aylin Coşkun
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Aylin Coşkun facebook-sayfasi Aylin Coşkun twitter-hesabi Aylin Coşkun
Başlıklar

Hakkında

Aylin Coşkun Kimdir? Aylin Coşkun, Sanatçı 1976 Almanya doğumlu, İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra, 1997 yılında Miss Globe Türkiye güzeli seçildi.Müziğe olan ilgisinden dolayı çesitli hocalardan (Erdem Siyavuşgil, Meltem Taşkıran) şan dersleri aldı. Yaptığı işin eğitimini almak için Müjdat Gezen Sanat Merkezi-Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

İzmir ve İstanbul’da bir süre mankenlik yaptı. Bir dönem özel bir Televizyon kanalında program sunuculuğu calışmalarında bulundu.

Yapımcılığını “Zeyno Müzik” in prodüktörlüüünü Yüksel Aman’ın yapmış olduğu “Masal” isimli ilk albümünün yönetmenliğini sanatçı Gürkan ve Meltemin Taşkıran yaptı. Sanatçının albümündeki 7 parçanın söz ve müzikleri yine sanatçı Gürkan’a ait olup aranjörlüğünüde Zafer Haznedaroglu ve Gökhan Turan yapmıştır. Albümde yine değerli müzisyenler Meltem Taşkıran ve Eser Taşkıran’a ait bir parçada bulunmakta. Sanatçının da kendine ait beste calışmaları bulunmakta olup bu albümde de kendine ait “Bu Kaçıncı” isimli bestesine yer vermiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Zeynep Mansur

Albümün ilk klibi “Yandim Allahım” isimli remix bir parçaya çekilmistir. Klibin çekimleri iç mekan olup, Klibin yönetmenliğini By Coşar gerçekleştirdi. Sanat danışmanlığını da Mesut Öner yaptı.

Bizim için önemli olan, Klibin albüm kapağı ve imajıyla bütünleşmesiydi bu konsepti yakaladığımızı umuyoruz. Albümün ismi olan “Masal” dan yola çıkarak bu tasarım gerçekleştirildi.

Aylin Coşkun, 2019 yılında Volkan Aslan ile evlendi.

Albümleri

  1. 2004 – Masal
  2. 2006 – Tam Zamanı
  3. 2012 – Marka
  4. 2014 – Paspas (single)
  5. 2014 – Çalkala (single)
  6. 2015 – Star Ben

Filmleri ve Dizileri

  1. 2005 – Anne ya da Leyla (sinema filmi)

VideolarıFotoğrafları

Kaynak
Google

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu