Yerli Kadın Ünlüler

Aycan Varış Kimdir?

instagram takipçi hilesi

aycan varis kimdir11
Tam adı: Aycan Varış
Doğum tarihi: 19 Nisan 1994
Doğum yeri: Çorum
Boyu: 1.68
Burcu: Koç
Ailesi: Kardeşi Sevcan Varış
Sevgilisi: …
Mesleği: Influencer, Girişimci
Aktif Yılları: 2015-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aycan Varış Kimdir? Kısmetse Olur programıyla tanınan gelin adayıdır.

19 Nisan 1994 tarihinde Çorum ilinin merkezinde dünyaya gelmiştir. Ailesi hakkında pek bir bilgiye rastlanamayan Aycan Varış’ın, Sevcan adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Aynı zamanda babasının da iş adamı olduğu bilinmektedir.

İlkokul ve ortaokul eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Sonrasında babasının işi için İstanbul’a taşınan ailenin iki kızı da eğitimlerine burada devam etmiştir. Lise eğitimini İstanbul’da alan Aycan Varış, üniversite eğitimi içinde İstanbul’u tercih etmiştir. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

İlk olarak henüz 22 yaşındayken Kanal D’de reyting rekorları kıran Kısmetse Olur programına katılmıştır. Burada, oranın popüler damat adaylarından olan ve 2.sezonda da programa devam eden Adnan Kızıltaş’a aday olarak gelmiştir. Fakat Adnan Kızıltaş’tan beklediği ilgi alamayınca, Onur Yüksel isimli damat adayıyla tanınma yoluna girmiştir.

Onur Yüksel ile ilişkisini ilerleten Aycan Varış, ciddi bir sağlık sebebi ile programa ara vermek zorunda kalmıştır. Programa döndüğünde ise Onur Yüksel’den istediği karşılığı tekrar alamayan Varış, programa veda etmiştir. Lise zamanlarında ailesiyle birlikte Çorum’dan İstanbul’a taşınan Aycan, hâlâ İstanbul’da ikametgah etmektedir.

Kısmetse Olur programı ile birlikte büyük bir ün toplayan Aycan, programdan sonra çeşitli youtube kanallarında röportajlar vermiştir. Aynı zamanda instagram platformunda takipçisi de artan Varış, Influencerlik yapmaya başlamıştır. Evi ve evinin büyüklüğü ile fazlasıyla konuşulan Aycan, babasının iş adamı olduğunu ve bu yüzden zaten maddi anlamda rahat olduğunu da açıklamıştır.

Sonrasında çeşitli magazin haberleriyle tekrar gündeme gelen Aycan Varış La Vesa Cosmetic adlı kozmetik firmasını açmıştır. Burada kendi ürünlerini satan Aycan, üretimlerinde kendi firmasına ait olduğunu belirtmiştir. Bununla birlikte Apluscleann adlı temizlik ürünleri sattığı firmayı da açmıştır.

Kısmetse Olur yarışması ile tanınan Aycan Varış, son zamanlarda yakın dostu olan Sema Bayraktar’ın eski eşi ile anılmıştır. Burak Öztürk’ten evlilik teklifi aldığı ve Sema Bayraktar ile Burak Öztürk’ün düğününe 2017 yılında katıldığı da dikkat çekmişti. Bu tepkilerin üzerine ise “Burak ve Sema evliyken ben onları tanımıyordum, ne ekmeklerini yedim ne aynı ortamda bulundum. Sema’yı da tanıyorum ortak arkadaşlarımız var ama onlar boşandıktan sonra hayatlarına bir sürü insan girdi. Kendimi biliyorum açıklanacak hiçbir şey yapmadım” açıklamasını yaptı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu