Kişisel GelişimYaşam

Aura Nedir? Etkileri Nelerdir, Nasıl Görülür?

instagram takipçi hilesi

Aura Nedir?

aura 7

Aura kavramı, tüm dünya varlıklarında ortak olarak yer alan ve teofizide kullanılmakta olan bir kavramdır. Hemen hemen her insanda, bedeni sarmalanmış bir halde elektromanyetik alan bulunur. Bedeni sarmalayan söz konusu elektro manyetik alana ise aura adı verilmektedir.

Söz konusu alan, zaman zaman bir kalkan görevi de görmektedir. Aura’nın güçsüz ya da güçlü olması, pek çok durumu etkileyen bir faktörü oluşturmaktadır. Örneğin, aurası güçlü olan insanlar, negatif durumlardan ve hastalıklardan daha çok uzak kalmayı başarırlar.

Aurası zayıf kişilerde ise az önce sıraladığımız örneklerin tam aksini ifade etmektedir. Bu insanlar, fiziksel anlamda daha sık ve çabuk olarak hastalanmaktadırlar.

aura 3

Aura, farklı iki türde yer almaktadır. Bu farklı iki tür, Eterik ve Spritüel’dir.  Etektik aura, insanlar nezdinde görülebilme özelliği mevcuttur. Çünkü insan bedenine hemen hemen 20 cm uzaklıkta yer almaktadır.

Dünya genelinde bulunan canlı ya da cansız bütün nesnelerin aurası bulunmaktadır. Ancak burada bir ayrım söz konusudur. Bu ayrım da, canlı varlıkların auraları daha net ve kolay olarak belirlenebilmektedir. Bunun nedeni ise, canlıları meydana getirmiş olan atomların aktif yapıda yer almalarıdır.

Bedenin içinde çeşitli oranlarda güç merkezleri bulunmaktadır. Söz konusu güç merkezleri, çakra adı ile bilinmektedir. Bedeni sarmalayan aurayla çakralar beraber çalışmaktadırlar. Aura, beyaz ışığı emme gibi farklı bir özelliğe bünyesinde bulundurur. Aura tarafından emilmiş olan beyaz ışık, mutlak suretle çakralara iletilir.

aura 5

İnsan auralarının renkleri kimi faktörlere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Söz konusu faktörler, ruh durumu ve insanların gelişmesidir. Dünya genelinde akla gelen birçok şey, belirli bir titreşim halindedir. Bu durumda, insan aurası evrenle sürekli olarak iletişim halinde bulunmaktadırlar.

Bununla beraber auralar, çevrede yer alan kişilerin auraları ile de etkileşim içine girerler. Kişilerin auraları arasında bulunan etkileşim uzun bir süreye yayıldığı taktirde geçen her süre zarfında enerji alışverişi de paralel olarak artış gösterebilmektedir.

Auraların bir başka özellikleri de, katmanlarının olmasıdır. Etektik bölümünde, etrafta ve evrende yer alan canlılardan yaşam enerjileri gelirken söz konusu enerjiler ise aktarılır.

aura 6

Auralar Nasıl Gözükür?

aura 2

İnsanların kendi eterik aurasını görebilmek mümkündür. Bu işlem için yarı karanlık odaya geçilerek rahat bir yere oturulmalıdır. Oturduktan sonra eller hızla birbirine sürtülmeli ve bu işlem 30 saniye kadar sürmelidir.

Sürtme işleminin sonrasında iki elin avuç içleri birbirine bakacak şekilde iler ve geri şekilde hareket ettirilir. Sonrasında gözler ile avuç içleri dikkatsiz bir biçimde bakılmalıdır. Avuç içlerinde dumana benzer bir şey görünmeye başlar. Bu dumansı şey auradır. Bu işlem her gün tekrarlandığı taktirde  aura rengarenk bir şekilde görünmeye başlayacaktır.

aura 1

Bir başkasının eretik aurasını da görebilmek mümkündür. Bunun için de aurası görülmek istenen kişiye 2 metrelik bir uzaklıkta durmak gerekir. Bu kişiye odaklanma olmadan bakılır.

Bir zaman sonra karşıdaki kişinin aurası gözükmeye başlanacaktır. Auralar, kişilerin ruh hallerine göre şekil alırlar. Yaşamından mutluluk duyan kişilerde auralar renkli ve kesiksiz iken, mutsuz kişilerde ise tam tersi mevcuttur. Mutsuz insanların aurası kırıklı ve gri yapıdadır.

Kişi kendi aurasını görebilir mi

Kaynak
bilgiustam.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu