Atalay Demirci

Atalay Demirci Kimdir?

atalay demirci 15 Atalay Demirci
Tam adı: Atalay Demirci
Doğum Tarihi : 8 Temmuz 1976
Doğum Yeri : Ankara (Aslen Samsun’lu )
Ailesi: Şahin Demirci
Eşi : Neslihan     27 Ağustos 2007
Çocukları : Furkan, Ertuğrul
Mesleği :  Tiyatro, Stand Up, Şair
İlk Sahneye Çıkışı:30 Mayıs 1999
imdb-logo Atalay Demirci
youtube-chanel Atalay Demirci Atalay Demirci Atalay DemirciApple Music'de dinle Atalay DemirciSpotify'den dinle Atalay Demirci
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Atalay Demirci facebook-sayfasi Atalay Demirci twitter-hesabi Atalay Demirci
Başlıklar

Hakkında

Atalay Demirci kimdir? Aslen Samsunlu olan Atalay Demirci Ankara’da doğmuştur. Yetiştirme yurdunda büyüyen Demirci İlk ve Orta öğrenimini Amasya’da tamamlamıştır. Babasını 3 yaşındayken maden ocağında kaybetmiş, sonrasında çeşitli badireler atlatmıştır.

Eğitim hayatına  Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi’nde bitiren Demirci Liseyi bitirdikten sonra ciddi bir rahatsızlık geçirmiş, kanseri hastalığını atlatmış 2 yıllık bir tedavi süresinden sonra tekrar hayata tutunma adına başka bir şeyler yapmaya çalışan Atalay Demirci’nin  sahne hayatı o zaman başlamış. Demirci, ilk kez sahneye 30 Mayıs 1999 tarihinde çıkmıştır.  Ayrıca uzun yıllar radyolarda program yapmıştır. Demirci evli ve iki çocuk babasıdır.

Demirci’nin Kendini tanıttığı yazısı

”36 yaşındayım. Temmuzun sekizinde doğmuşum, Yani yengeç burcuyum. Kütük Samsun da ne işinize yarayacaksa bu. :) Hangi okulu ne zaman bitirdiğimi, gerçekten hatırlamıyorum: uzun yıllar oldu. Ankara da yaşıyorum ve Ankara’yı seviyorum. Evliyim, iki oğlum var. 13 yıldır sahnedeyim yaşım elverdikçe devam etmeyi düşünüyorum. Nokta. eveeet! Hakkımda hiçbir şey söylemeden yazı bitti. Güzel! Fazlası gösterilerde :)) ”

Atalay Demirci’nin Şiirleri

 
Biz İnsanogluyuz Atalay DemirciDeniz Tasi Atalay DemirciYOK ARTIK Atalay Demirci
kalmadı Atalay Demirciya da Atalay Demirci
 

Videoları

Fotoğrafları


Bu içeriğimiz hakkında hemen aşağıdan yorum yaparak, katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Facebook sayfamızı beğenebilir, Instagram hesabımızı takip edebilir, Twitter hesabımızı takip edebilir ve Pinterest'te bizi bulabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu