Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu

Bir Yengeç erkeği ile bir Aslan kadını arasındaki ilişki, çoğu zaman bir duygu ve mantık çatışmasına dönüşebilir. Yengeç erkeği, en duygusal belirtilerden biridir ve çoğu zaman duygulara dayalı olarak hareket eder ve kararlar verir.

aslan burcu kadını ve yengeç erkeği uyumu

İlişkide sevgilisine olan sevgisini ilgi ve şefkat şeklinde ifade eden, iyi bilinen bir Yengeç adamıdır. Bir anlamda sevdiklerini kanatları altına alıyor. Aile bağları çok güçlü olan Aslan kadınları bazen özgür olmak isterler. Bazı sevgi gösterilerini abartılı bulabilir ve kısa mesafeler yaşayabilir.

Aksine, Aslan kadını her zaman mantığa öncelik verir, ancak istisnalar da vardır. Su grubundan Yengeç ve ateş grubundan Aslan taban tabana zıt kutuplardır, ancak çok uyumludurlar. Baskın ve özgüveni yüksek Aslan kadını, Yengeç erkeği ile birlikte yaşar. İlişkiyi yönetmektense yaşamayı tercih ettikleri için kararları sevgililerinin vermesi onları rahatsız etmez.

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Yengeç erkeği ile Aslan kadını arasındaki aşk, siyah beyaz bir Yeşilçam filmini çağrıştıracak kadar romantik olabilir. Ancak büyünün bitmemesi için iki tarafın da birbirini dinlemesi ve gereksiz yere kendi kalbini kırmaması gerekiyor. Özellikle, bir Yengeç erkeğinin kalbini incitmek, onun özgüvenini incitmekle eşdeğerdir. Çiftler arasına soğukluk düştüğünde barışmaları uzun zaman alır.

aslan burcu kadini ve yengec erkegi uyumu1

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Cinsellik Uyumu

Çiftlerin genellikle standart bir cinsel yaşamları vardır. Bununla birlikte, bir cilt eşleşmesi yakalarlarsa, standartlarının üstüne ve ötesine geçebilirler.

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Ev içi kişiliğe sahip Yengeç erkekleri de ideal eş ve baba adaylarıdır. Yengeç erkekleri eşlerine sadıktır, çocuklarına bakar ve istikrarlı bir evlilik hayatı vardır. Aslan kadınları ise bazen kariyerlerine öncelik verirler. Yoğun iş temposu ve kariyer odaklı yaşamı evliliklerini geciktirebilir. Yengeç erkeğinin hayırsever tarafı, evli hayatında kendini göstermeye devam ediyor.

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve yengec erkegi uyumu4

Her iki taraf için de iyi bir arkadaşlıktır. Özellikle yüzeysel ilişkilerden kaçınırlar. Tanıştıkları az sayıda insanla kaliteli iletişim kurmak isterler. Birbirleriyle kurdukları dostluk zamanla aşka dönüşebilir.

Aslan Burcu Kadın ve Yengeç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Yengeç erkeği ve Aslan kadını hem sakin hem de durgun olsalar da nabzı sıkıştığında sinirlenirler. Özellikle Yengeç erkeklerinin alınganlıkları iletişimlerinde sık sık kesintilere yol açar. Başa çıkmadan önce bir ilişkiye dönüşmeyen bir arkadaşlık ve flört döneminden geçmeleri gerekebilir.

aslan burcu kadini ve yengec erkegi uyumu3

Bu sayede birbirlerinin hassasiyetlerini anlayabilir ve buna göre hareket edebilirler. Bir diğer anlaşamadıkları nokta ise Yengeç erkeğinin Aslan kadınına göre ağzı sıkıdır. Alışverişi çok seven Aslan kadınları bu alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmezler. Farklı şehirlerde bile iletişimlerini etkilemez. Gün içinde çokça mesaj atıp ararlar.

Aslan Burcu Kadını ve Yengeç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu