Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Kendine güvenen bir Yay burcu erkeği ile ayakları yere basan bir Aslan kadını arasındaki ilişki, rutinden başka her şeydir. İkilinin enerjileri uyuşursa ilişkileri nikah masasına kadar sürer. Ama enerjileri çarpışırsa hiçbir güç onları bir araya getiremez.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Her ikisi de ateş burcuna ait oldukları için diğer burçlara göre daha kolay anlaşırlar. Ancak yükselen burçlar zıt kişiliklere sahip iki burç ise tuttukları uyum kısa sürede bozulur.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

Uzaklık, Yay burcu erkeğinin kişiliğiyle uyum sağlayan bir özelliktir. Dikkati kolayca dağılır ve kolayca unutur. Bu nedenle ne kadar derinden severse sevsin hayatındaki kadınları görmezden gelebilir.

İlgi çekmekten hoşlanan Aslan kadını, bu gibi durumlarda ya tamamen geri adım atacak ya da muzip bir yüz ifadesi takınacaktır. Bir Aslan kadınının başkalarını kendisinden daha çok sevmesini beklemek büyük bir hata olur. İlişkideki kavgalarda hep kolaya kaçarak karşı tarafı suçlar.

Yay burcu erkeği, aşkını yaratma ve yansıtma konusunda çok ketumdur. Yüreğinde rüzgar, yağmur olsa da belli etmez. Aslan kızın kibirli tavrı karşı tarafı bazen rahatsız eder bazen de üzer. Aslında iki taraf da sevgi dolu ama zayıf görünmemek için duygularını gizlemeyi tercih ediyorlar.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve yay erkegi uyumu2

İlk başta, her iki işaret de birbirinden çekingendir. Alışma süreci bittikten sonra uyum içinde yaşayacaklardır. İkisinin de yeniliklere açık olması seks hayatlarını daha renkli hale getiriyor.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Aile, Yay erkeğinin isteklerinden biridir. Zamanı geldiğinde kendisininki gibi bir aile kurup baba olmayı çok ister. Çocukları olduğunda ne kadar ilgili ve iyi bir baba olduğunu herkese gösterir.

Öte yandan Aslan kadınının öncelikle kariyerinde bir yere varması gerekir. Aksi halde kişi evlilik hayali kurmaz. Bu çiftin evliliğindeki en büyük sorun Aslan kadınının titiz, Yay erkeğinin ise dağınık olmasıdır.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve yay erkegi uyumu1 410x405 1

Yay burcu bir adam ve bir Aslan kadını arkadaş olursa, aralarında hiçbir sorun olmaz. İkili gün boyu telefonda konuşmayı ve birbirlerine yaşadıklarını anlatmayı severler. Dışa dönük ve enerjiktirler, bu nedenle arkadaş olmak onlar için kolaydır. Bir diğer ortak özellikleri de dürüstlüğe değer vermeleridir.

En yakın arkadaşlarından birinin yalan söylediğini öğrenseler arkadaşlıklarını hemen keserler. Bu açık kollu Aslan kadını, arkadaşlarını bir yere götürmeyi ve onlara akşam yemeği ikram etmeyi çok sever.

Aslan Burcu Kadın ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

aslan burcu kadini ve yay erkegi uyumu3

Kaç yıldır birlikte olurlarsa olsunlar, üzerinde asla anlaşamadıkları bazı konular vardır. Yay burcu erkeği, Aslan kadınını alışveriş alışkanlıklarından dolayı eleştirir. Öte yandan Aslan kadını Yay burcu erkeğinin tembelliğinden hoşlanmaz. Yay burcu konuşurken bir konudan diğerine atlar. Dikkat dağıtma bunda büyük rol oynar. Genellikle iyi bir dinleyici olan bir Aslan kadını, kimsenin onu dinlemediğini fark ederse susabilir ve kaşlarını çatabilir.

Bütün gün mesaj atan bir çift değillerdir. Aslan kadını, özellikle belirli şeyler söz konusu olduğunda, her şeyin yolunda gitmesini ister. Ev tadilatından tatil planlamasına kadar her alanda ihtiyaçlarının karşılanmasını umar.

Yay burcu genellikle bir vurucu ve ıskalayıcı olsa da, bazen kendini bunaltabilir. Kendi iradeleri olmayınca susup birbirlerini kıramazlar. Zaman geçtikçe karı koca arasındaki ilişki yavaş yavaş olgunlaşır ve bu tür tartışmaların sayısı giderek azalır. Aslan kadınları cömert hediyeleri ve aşk beyanlarını sever.

Aslan Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu