Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Genelde Boğa erkeği ile Aslan kadınının birlikteliği küskünlük halinde devam eder. Birbirlerinin bazı özelliklerine tahammül edemeyen çiftler başarılı bir şekilde ayrılamazlar. Kadın da erkek de çok büyük fedakarlıklar yapmak zorundadır. Ancak tavizler vererek ilişki kurulabilir. Ancak her iki taraf da çıkarcı olduğu için bu neredeyse imkansızdır.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu

Toprak burcu boğa ve ateş burcu aslanın burçları zıttır. İkisi arasındaki ilişki şöyledir: Bir taraf diğer tarafın kişiliğini değiştirmeye çalışır veya diğer tarafı ima eder.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Aslan kadınlarının zaman zaman abartılı ve gösterişli olmaları, bir ilişkiyi tamamen olumsuz etkileyebilir. Boğa erkeği daha çok sadeliği savunduğu ve saklanmayı sevdiği için her iki taraf da çok romantik olsa da Aslan kadınının liderlik özellikleri bazen birbirini zorlar. Kibirli Boğa erkeği baskı hissederse ne kadar sevgisi olursa olsun ilişkisi bitebilir.

aslan burcu kadini ve boga erkegi uyumu5

Boğa erkeği sevdiğinde çok yoğun ve çok kıskanç bir şekilde sever. Özgür bir ruha sahip olan Aslan kadını, ne kıyafetlerinin ne de gittiği yerin kafasının karışmasına dayanamaz. Zamanla bu sürtüşme ilişkinin azalmasına hatta bitmesine neden olabilir.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

aslan burcu kadini ve boga erkegi uyumu1

En tutkulu burçlardan biri olan Boğa, sevgilisiyle seks yapmayı seven bir Aslan kadını ile ten tene mükemmel bir uyum içindedir. Çiftler birbirine alıştıkça ve kaynaştıkça bu uyum artar.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Çiftler evlendiklerinde genellikle işbölümü sorunu yaşanır. Boğa adamları işten çıktıktan sonra ve tatillerde tembel olmayı severler. Aslan kadınları, evliliğin yaygın bir şey olduğunu ve bir işbölümü olması gerektiğini düşünür. Üzerine düşeni yapmayan boğalar temizlik ve bulaşık işine karışmazlar. Çift sık sık bu tür şeyler yüzünden tartışırlar. Ancak Boğa erkeğinin pek çok davranışı gelecekte değişmeyecek ve onun o olduğu söyleniyor.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Arkadaşlık Uyumu

aslan burcu kadini ve boga erkegi uyumu3 768x495 1

Aslan kadınının liderlik özellikleri arkadaşlık ilişkilerini belirler. Planlar yapar ve uygulanmasını ister. İtaat etmezse sinirlenir ve Boğa bu tür şeylerde çok uyumludur, bu nedenle planlamayı genellikle karşısındaki kişiye bırakır.

Aslan Burcu Kadın ve Boğa Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Anlaşmaya varmak için her iki tarafın da fedakarlık yapması gerekiyor. Ortak özelliklerinden biri de alışverişi sevmeleridir. Sık sık birlikte market alışverişine giderler. Ancak Aslan kadınının lükse düşkünlüğü ve savurgan harcamaları Boğa burcu erkeğini bazen rahatsız edebilir.

aslan burcu kadini ve boga erkegi uyumu4 768x512 1

Boğa burcu erkekleri bazen sinirlenip düşünmeden hareket edebilirler. Doğası gereği hassas olan Boğa kadını, bu tür durumlarda geçici olarak kabuğuna çekilir. Ama kinci olmadıkları için çabuk barışırlar. Çiftler dengeli bir ilişki sürdürmekte zorlanabilirler. Bir ay gerçekten iyilerse, sonraki ay savaşmaya devam edebilirler.

Boğa burcu erkeğinin çok kıskanç olması bazen Aslan burcu kadınını sinirlendirir. Boğa burcu erkeğinin dayanamayacağı tek şey itaatsizliktir. Öte yandan Aslan kadını ihaneti asla affetmez.

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu