Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Başak erkeği ve Aslan kadınından oluşan bir birliktelikte uyumu yakalamak biraz zor olabilir. Sabırlı ve anlayışlı olurlarsa ilişkilerinde dengeyi koruyacak ve uyumlu bir hayat yaşayacaklardır. Aslan kadını doğası gereği canlı ve tutkuluyken, Başak erkeği perde arkasına saklanmayı sever.

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

İkisi arasında hiçbir zaman hararetli bir diyalog olmaz. Bu onların sorunlarla karşılaşmalarına ve ortaya çıktıkça düzeltmelerine neden olur. Birbirleri için doğduklarını söylemek neredeyse imkansızdır. Bu iki insanın hayata bakış açılarının yanı sıra hayattan beklentileri ve hedefleri de çok farklıdır. Aslan kadını gezmeyi ve eğlenmeyi çok severken, Başak erkeği işkolikliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Aslan daha baskınken Başak erkeği geri planda durmaktan kaçınmaz. Zamanla bu farklılıklar ikisinin birbirine sıkışmasına neden olabilir.

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

Aslan kadını için sevmek ve sevilmek çok önemlidir. İlişkisinde aşk ister. Başaklar ise daha mantıklı davranırlar. Başak erkeği, Aslan kadınının ilişkiye hakim olmasına izin verirse pek bir sorun olmayacaktır. Aksi halde liderliği bırakmak istemeyen Aslan kadını için bu büyük bir sorun olacaktır. Aslan ve Başak genellikle uyumludurlar. Birine sevgilerini göstermek için yapmaları gereken tek şey karşılıklı güvenmek. İki kişi arasında güven duygusu oluştuğunda aşık olabilirler.

aslan burcu kadini ve basak erkegi uyumu4 270x405 1

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

Başak erkeği ve Aslan kadını cinsel anlamda aradıkları uyumu ilk başta bulamazlar. Çünkü seks, Aslan kadını için önemli bir konuyken, Başak erkeği için her zaman arka planda kalacaktır. Bu ilişkide tetikleyici Aslan kadınıdır ve Başak erkeği arayı kapatmak için çok çalışacaktır. Bir Başak erkeği, bir Aslan kadınına ilgi duyduğu anda zengin bir seks hayatına sahip olabilir.

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Eğer iki kişi ilişkide birbirleri için doğru kişi olduklarını hissederlerse ilişkiyi evliliğe taşıyabilirler. Her ikisi de evliliğe ve aile yapılarına çok saygılı ve bağlıdır. Bu anlamda aralarındaki evliliğin uyumlu olduğu görülmektedir.

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Başak erkeği ve Aslan kadını arkadaşlıkta aşktan daha başarılı olacaktır. Ancak arkadaşlıkları da çelişebilir. Aslan kadını arkadaş ortamında baskın ise Başak erkeği sıkılabilir ve arkadaşlıklarını bitirebilir.

Aslan Burcu Kadın ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Bir Aslan kadını ve Başak erkeği, anlaşmaya varma konusunda büyük sorunlar yaşayabilir. Başaklar titiz tavırlarıyla dikkat çekerler. Bu eleştirileri Aslan kadınına karşı bir silah olarak kullanmaya başlarsa ikisi arasında bir soğuk savaş başlayabilir. Çünkü bir Aslan kadını, eylemlerine asla kayıtsız kalmayacaktır.

aslan burcu kadini ve basak erkegi uyumu3

Başak erkeği ile Aslan kadını arasındaki en büyük fark iletişimdedir. Bir Aslan kadını ile bir Başak erkeğinin arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde birbirlerini olumlu yönde etkileyebilmeleri çok fazla çaba ve aşırı fedakarlık gerektirir. Bir tarafın kayıtsızlığı ve diğerinin hakimiyeti her iki tarafı da hiçliğe götürebilir. Aslan kadını kıskançlığı ve eşleri üzerindeki baskıyı en aza indirmelidir.

Aslan kadınının baskıcı durumundan sıkılan Başak erkeği, ilişkiyi bitirmekten çekinmez. Başak erkeği, Aslan kadınına sevgisini ve ilgisini ifade etmekten çekinmemeli, her fırsatta ona iltifat etmelidir.

Aslan Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu