Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu

Aslan erkekleri ve kadınları, uzun süreli ilişkiler için ideal ortaklar olabilir. Ancak bunun için keskin tarafını törpülemesini bilmeli ve bencil davranışlardan uzak durmalıdır.

aslan burcu kadini ve aslan erkegi uyumu0 1

Aynı burç oldukları için bir avantaj gibi görünse de bazen aynılık, tekdüzeliği beraberinde getirebilir. Ateş burcu Aslan erkekleri ve kadınları çok farklı özelliklere sahiptir. Bu farklılıklar ilişkilerini zenginleştirebilir ya da sıradanlaştırabilir. Hem Aslan erkeği hem de kadını sanata çok ilgi duyar ve bu ortaklık onların birbirleriyle daha kısa sürede bütünleşmelerini ve bağlantı kurmalarını sağlar.

Uyumlu bir ilişki sürdürebilmeleri için birbirlerinin yaşam alanlarına saygı duymaları gerekir. Ayrıca, Aslan erkekleri genellikle pohpohlanmak ister. Bu isteği karşılanmazsa başkalarıyla flört etmeye başlayabilir. Bu, ilişkinin sonu anlamına gelir. Çünkü bir Aslan kadınının asla tahammül edemeyeceği bir şey, hayatındaki erkeğin başka bir kadınla ilgilenmesidir.

aslan burcu kadini ve aslan erkegi uyumu4

Bir Aslan kadını ilgiden asla bıkmaz ve çoğu zaman şımartılmak ister. Onları şımartmak için küçük sürprizler yaratılabilir. En küçük hediye bile onları etkileyecektir. Aslan adamları ise ilgi göstermeyi severler ve egolarının darbe almasını isterler.

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Aslan kadını için tutku en az aşk kadar önemlidir. Tutkusunu ve heyecanını bir kez kaybettiğinde ilişkisine karşı kayıtsızlaşabilir ve sevgilisinden uzak durabilir. Aslan erkekleri için güven en önemli şeydir. Kolay kolay sıkılmazlar ve tutku ikinci sırada gelir. Aksi halde ilişkiyi bitirmekten çekinmezler.

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Cinsellik Uyumu

Her iki taraf da ilgiyle ilgilendikleri için şefkat göstermeyi onaylamazlar. Daha fazla ilgi ve sevgi gören tarafta olmak isterler. Özellikle Aslan erkeklerinin özgüvenleri yüksektir ve kayıtsızlığa tahammülü yoktur. Aşklarını yoğun bir şekilde yaşamalarına rağmen duygularını kolay ifade edemezler.

aslan burcu kadini ve aslan erkegi uyumu2

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Evlilik Uyumu

Tutkulu bir birliktelik içinde yaşayan aslan erkeği ve kadınının cilt uyumu çok yüksektir. Birbirlerini sevdikleri sürece tutkuları azalmaz. Evlendiklerinde de bu durum değişmez ve yatak uyumları kaldığı yerden devam eder.

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Aile odaklı Aslan, evliliğe en yakın burçlardan biridir. Uzun süreli evliliklerini bitirmeleri ve mutlu bir aile kurmaları için iyi bir şans var. Her iki partner de baskın kişiliklere sahip oldukları için arkadaşlık ilişkilerinde zaman zaman sorunlar yaşayabilirler. Egoları sürekli onlara karşı savaş verdiği için ya uzun süre görüşmeyi ya da hiç görüşmemeyi tercih ederler.

Aslan Burcu Kadın ve Aslan Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Çiftlerin bir anlaşmaya varabilmeleri için özeleştirel olmaları, birbirlerini suçlamamaları gerekir. Aslan kadınları sevgilileri üzerindeki hakimiyetlerinden vazgeçmeli ve kendi liderlik dengelerini korumalıdır. Öte yandan Aslan erkeği kıskançlığını dizginlemeli ve hiçbir şeye karışmaktan kaçınmalıdır. Bu sorunlara dikkat edilirse uyumlu bir çift olurlar. Her iki taraf da enerjik ve çılgın sayılabilir. Birlikte çok seyahat edebilir, yeni yerler keşfedebilir ve harika anılar biriktirebilirler.

aslan burcu kadini ve aslan erkegi uyumu3

Her iki taraf da dikkat çekmek için çaresiz olduğundan, iletişim kurmak için karşı tarafın aramasını beklerler. Bu, iletişim kaybına neden olabilir. Aslan adamları istediklerinin hemen yapılmasını ister. Aslan kadınları, nispeten sakin olmalarına rağmen aniden patlayabilirler. Sağlıklı iletişim kurabilmeleri için birbirlerini dinlemeyi bilmeleri ve benlik sunumundan uzak durmaları gerekir.

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu