Yerli Erkek Ünlüler

Aşkım Kapışmak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Aşkım Kapışmak
Tam adı: Aşkım Kapışmak
Doğum tarihi: 16 Mayıs 1979
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.72 m
Sevgilisi: …
Mesleği: Yazar, davranış bilimleri uzmanı
Aktif Yılları: 2011 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Aşkım Kapışmak kimdir? Aşkım Kapışmak, 16 Mayıs 1979′da İstanbul’da dünyaya gelen Türk yazar ve davranış bilimleri uzmanıdır. 12 yaşında Arif Sağ Müzik Evi’nde konservatuvar eğitimi almıştır. Lise döneminde ise birçok kez sahne deneyimi yaşamıştır. Üniversite eğitimi için Marmara Üniversitesi’nde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na girmiştir. Fakat orada mutlu olmadığını fark ederek Newport’ta Amerikan Üniversitesi’nde Davranış Bilimleri Psikoloji bölümünde lisans eğitimi almıştır.

Davranış Bilimleri okuduğu dönemde zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklara yönelik gönüllü çalışmalarda yer almaya başlamıştır. Maltepe Cezaevinde bulunan çocuk ve gençlere yönelik motivasyon günleri düzenlemiştir. İstanbul’da kişisel gelişim ve iletişim eğitimleri alarak kendisini geliştirmeye başlamıştır. Aynı zamanda Marmara Üniversitesi’nde Etkili İletişim Becerileri dersleri vermiştir. O dönemde birçok üniversite tarafından konuşmacı olarak davet almıştır.

Daha sonrasında ‘Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri’ alanında 2 yıl boyunca eğitim alan Kapışmak, Türkiye’de birçok yerde seminer vermiştir. Seminer düzenlediği yerler arasında Starbucks, Head and Shoulders, Wella, Borusan gibi önemli markalar da bulunmaktadır.

2011’de Türkmax kanalında Buyrun Paylaşalım, ardından Show TV’de Yeni Bir Gün adında programlar hazırlamış ve sunmuştur. 2012 yılında Ayşe ile Alişan programında İletişim ve İlişkiler üzerine bir bölümde yer alarak programa dahil olmuştur. ‘Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan’ ismindeki kitabıyla yazdıklarını sonradan stand up gösterisine çevirip sahne almaya başlamıştır.

Kapışmak’ın bugüne kadar yazıp yayınladığı ilişki, psikoloji ve beden dili üzerine birçok kitabı bulunmaktadır.

Aşkım Kapışmak Kitapları

  1. Ebeveynlik Cüzdanı
  2. Hangi Anne Hangi Babasınız?
  3. Beni Benimle Aldatır mısın?
  4. Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan
  5. Küçük Mutluluklar
  6. Aşkımın Beden Dili
  7. Terzi
  8. Carpe Diem – An’ı Yaşa, Esir Olma
  9. Kalbin Anahtarı – Kelimelerle İyileş
  10. Kalbin Anahtarı 2 – Ruhuna Dokun

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu