İlişki Konuları

Aşk Testi Nedir?

instagram takipçi hilesi

Aşk Testi

Aşk testi, iki kişi arasındaki aşk olasılığını ortaya koyan basit bir testtir. Söz konusu testin farklı tipleri vardır. Bazılarında sorular ve bu sorulara verilen cevaplar dikkate alınırken, bazılarında ise partnerlerin isimlerinin verilmesi yeterli olmaktadır.

Aşk Testi Nedir?

Aşk testi, partnerlerin isimlerinin nümerolojik analizleri üzerinden tarafların birbirleriyle ne kadar uyumlu olduğunu gösteren bir testtir. Bu testte sadece tarafların isimlerinin verilmesi yeterlidir. Özel olarak geliştirilen bir araç, isimlerdeki her bir harfi dikkate alarak detaylı analiz ve kıyaslama yapar. Bunun sonucunda ise isimlerin birbirleriyle olan uyumluluğunu gösterir.

Ortaya çıkan sonuç yüzdelik olarak gösterilir. Yani aşk testi sonucu kesin olmayıp, bir olasılıktır. Bu olasılık, tamamen isimlerle ilgili olup, kişilerin karakterleri bu süreçte dikkate alınmaz. Zira kişilere herhangi bir soru sorulmaz. Aşk testinin sonucu, sadece birkaç saniye içerisinde çıkar. Yapması son derece kolay olan bu test, bazı aşk tavsiyelerini de barındırır.

Aşk testlerinin kendi içerisinde farklı türleri de vardır. Bazılarında ise isimlere göre bir analiz söz konusu olmayıp, tamamen karakter üzerinden bir ilerleme vardır. Bunun için ise bazı sorular sorulur ve adeta gerçek bir test yapılır. Sorulara verilen cevaplara göre değerlendirmeler yapılır ve kişinin, karşı taraf ile olan uyumu ortaya konulur. Bu tip aşk testi için çok sayıda seçenek vardır.

Sorular üzerinden yapılan testte tarafların biri olduğu için ortaya çıkan sonuç tek tarafı ilgilendirir. Ayrıca gerçek dünya durumları ile testte verilen cevaplar arasında uyumsuzluklar olabilme olasılığı da bir diğer dezavantaj olarak dikkat çeker.

ask testi

Aşk Testi Sonuçları Ne Anlama Gelir?

Aşk testlerinin sonuçları, yüzdelik olarak ortaya konulur. İsimlerin birbirleriyle ne kadar uyumlu olduğu ve aşk yaşamaya ne kadar müsait olduğuna dair olasılıkları gösterir. Bu olasılıkların %75’ten fazla olması, isimlerin uyumlu olduğu anlamına gelir. Daha düşük yüzdeler ise uyumsuzluk olarak kabul edilir.

Özellikle sonucu %50’den düşük olan aşk testi, isimlerin açık olarak uyumsuz olduğu anlamına gelir. Ancak bunun sadece bir test olduğu ve gerçeği tam olarak yansıtmadığı unutulmamalıdır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu