Maksat Yazmak

Asıl Hedef Türkiye

instagram takipçi hilesi

Arkadaşlar yıllardır ülkemin özgür  ve sosyalist bir ülke olması ve   emperyalizmin pençesinden kurtulması için mücadele eden bir arkadaşınız olarak söylüyorum. Yeter artık ! Uyanın, uyanın ki türkün özgür doğduğu gibi özgür olarak ölmesini sağlayın.

hedef turkiye

Türkiye,Topraklarında yaşayan türkün özgür ve güçlü olması inanın tüm dünyadaki türkün umut ışığıdır ne olur bu ışığı söndürmeyelim.Sizlere bugün İsrail’i anlatacağım…

14/05/1948 tarihine kadar yani 59 yıl öncesine kadar dünyada İsrail diye bir devlet yoktu. 11/12/1947 de İngiliz orduları Kudüs’ü ele geçirir geçirmez çok kısa bir zamanda (5 ay 3 gün gibi kısa bir zamanda) dünyada yaşayan yahudi ve çeşitli dinlerden oluşan bir topluluğu Filistin topraklarının bir kısmında toplamıştır.Her dinden ve her ırk tan toplanan bu topluluğun içinde sadece Türk ve Müslüman yoktur. Acaba neden bu toplanan insanlara,  İngilizler, İsrail adı altında bir devlet kurdurmuşlardır.İsrail devletinin kurulmasının asıl amacı Türkiye’dir.

filistin isgali israil

Bunu anlamanız için biraz gerilere gidelim. 1948 de kuruluşundan 5 ay sonra Araplarla savaşa girdi. Kaybetmedi 2 ayda Arapları püskürtmeyi başardı 2’inci Arap savaşına girdi kazandı. 3’ünçü  Arap savaşına girdi kazandı. 4 Arap savaşına girdi kazandı. 59 yıldır Filistin Kurtuluş Örgütü ile savaşıyor ve hep onlar kazanıyor.

Orta doğuyu kan gölüne çeviren Arap baharının arkasında da İsrail var . Peki 7 milyonluk bir nüfuza Konya ilimizin 3/2 si kadar toprağa sahip olan bir ülke böyle bir güce nasıl sahip oluyor. Olur tabi arkasında ,İngiltere,Amerika,Fransa,Vatikan var.Neden asıl hedef Türkiye?

Orta doğuda güçlü bir Türkiye onların hesaplarını bozar. En son uygulanan Arap baharından en fazla  Türkiye zarar gördü. Böyle olmasına rağmen Arap baharına en büyük desteği bizi yönetenler verdi. Bu ne demek halen anlamadınız mı ? Bindiğimiz dalı kesiyoruz! Anlayın artık !

Asıl hedef Türkiye uyanın artık ! Uyanın ki özgür doğduk özgür Ölelim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu