Yaşam

Anne Adaylarının Kullanabileceği 5 Uygulama

instagram takipçi hilesi

Anne Adaylarının Kullanabileceği 5 Uygulama

Annelik çok heyecanlı ve korku dolu bir süreç diyebiliriz. Anne adayları, bebeğinin olduğunu öğrendikten hemen sonra vücudundaki değişimleri ve bebeklerindeki gelişimleri heyecanlı şekilde takip etmek isterler. Bu yüzden telefona uygulama indirmek ve sürekli bildirim almak da cazip geliyor.

Elika Hamile

anne adaylarinin kullanabilecegi bes uygulama1

Elika Hamilelik uygulaması Play Store ve App Store uygulamalarında bulunuyor. Uygulama içerisinde video izleyerek puan kazanabiliyorsunuz. Bu puanlar yardımıyla da uygulama içerisinde bulunan açık arttırmalara katılabilirsiniz. Açık arttırmalar sayesinde güzel hediye ve sürprizlere sahip olabilirsiniz. Bunun dışında hamilelik boyunca kilonuzu, sürecinizi ve yaptırdığınız testleri de uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Bunlarla beraber uygulamanın içerisinde Hamilelere Özel kısmında Soru-Cevap kısmında diğer anne adayları ile fikir alışverişi yapabilir. Uygulama içerisinde bulunan Elika Teyzeden bazı konularda yardım alabilirler. Sadece anne adayları için değil bebek sahibi olmak isteyen anneler içinde Hamileliğe Hazırlık kısmı bulunuyor. Ve bir de duvar yazıları kısmında herkesin dertlerini ve sorunlarını paylaştığı kısım bulunuyor.

Uygulamanın diğer kısmında ise Blog kısmı ve bilir kişilerin yazmış olduğu yazılar bulunuyor. Uygulamanın sol kısmında ise Elika TV, Favori Yazılar, Oyunlar, Çekilişler, Açık Arttırma, Salla Düşür, Ne Aşersem, Eğlenceli Kareler, Anketler, Puanlarım, İsimler Sözlüğü, Baby Shower, Elike Bebek ve Elika Store kısımları bulunuyor.

Happy Mom

anne adaylarinin kullanabilecegi bes uygulama3
Happy Mom uygulaması her anne adayının telefonunda mutlaka bulundurması gereken uygulamalardan birisi diyebiliriz. App Store ve Play Store de bulunan uygulamada bebeğin haftalık takibi, boyutu ve günü yazmaktadır. Uygulama içerisinde bilir kişilerin yazmış olduğu blog yazıları ve anne adaylarının birbirine sorduğu Soru-Cevap kısmı bulunmaktadır.

Uygulama günde iki defa bebeğiniz adına telefonunuza bildirim göndermektedir. Aynı zamanda bulduğunuz isimleri, kilo takibinizi, ilaç takibinizi, tekme ve kasılma saymanıza, fotoğraf albümü, ihtiyaç listesi ve doğum çantası, sağlık testleri ve hamilelik çizelgesi de bulunmaktadır.

Hamilelik+

anne adaylarinin kullanabilecegi bes uygulama4

Hamilelik+ uygulaması sadece AppStore da bulunmaktadır. Philips ve Avent uygulamaları ile ortaklaşa olarak hazırlanmış bir uygulamadır. Bebeğin kaçıncı haftada olduğunu söyleyen uygulamalar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bulunduğu haftaya göre eklenen ultrason görüntüleri de 3D olarak hazırlanmıştır.

Bu görüntü ile birlikte bebeğin ve annenin haftalık olarak değişimleri, anne karnının ay olarak büyüme süreci gösterilmiştir. Hafta hafta ultrason fotoğrafları renkli-renksiz eklenmiştir. Bebeğin hafta hafta boyutları da uygulama içerisinde bulunuyor. Uygulama içerisinde bir de unutmamanız gereken detaylı bilgilerde bulunuyor.

Prima Kulübü

anne adaylarinin kullanabilecegi bes uygulama5

Prima Kulübü uygulamasına her gün girerek puan biriktirebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan anketlerle birlikte de puan toplayarak ödüllerden faydalanabilirsiniz.

E-Bebek

anne adaylarinin kullanabilecegi bes uygulama2
Bebek alışverişi için mutlaka gerekli olan uygulamalardan diyebiliriz. Çünkü haftalık olarak ürünlerde sırasıyla %50’ye varan indirimler yapılıyor. Bu indirimler genelde bildirim olarak telefona ulaşıyor.

Anne Adaylarının Kullanabileceği Uygulamalar İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu