Beslenme ve Diyet

Andulasyon Nedir? 15 Dakikada 5 Cm İncelme

Andulasyon Nedir? Andulasyon Terapisi İle Zayıflamak Mümkün Müdür?

instagram takipçi hilesi

Andulasyon son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz, teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza girmiş olan bir cihazdır. Andulasyon nedir, bu cihaz ne işe yarar, zayıflamaya yardımcı mıdır gibi birçok soru ise merak konusudur.

andulasyon 1

Andulasyon Nedir?

Biyofiziksel prensipler ile birlikte, yeni jenerasyon tedavi yöntemleri arasındadır. Mekanik osilasyon ve kızıl ötesi yardımıyla ısı-titreşim kombinasyonundan oluşmaktadır. Andulasyon teknolojisi üniversite klinikleri, doktorlar ve bilim insanları tarafından geliştirilmiş bir cihazdır.  Andulasyon terapisinin en önemli etmenlerinden biri, yalnızca bir organı değil, bütün organ sisteminde etkisini göstermektedir.

Andulasyon sözcük anlamı itibariyle dalga yaratma, dalganım anlamına gelmektedir. Hareketlilik ve ağrı dindirme, Vücutta tutulan suyu azaltma, ödem atma, kilo verme, daha verimli bir hayat sağlama, fiziksel aktivitelerde performans arttırma gibi kişiye birçok katkısı bulunmaktadır.

Andulasyon terapisinin 5 biyofiziksel çalışma prensibi bulunmaktadır. İlk çalışma prensibinde, daha fazla enerji ve kolajen, daha sıkı bir cilt, daha sağlıklı bir doku ve daha iyi bir metabolizma benimsenmiştir. İkinci çalışma prensibinde, daha az ağrı, daha esnek bir beden, daha fazla enerji ve gülümseme ve daha aktif bir yaşam benimsenmiştir.

Üçüncü çalışma prensibinde daha hızlı iyileşme, daha az kramp, daha az varis, daha az yorgunluk ve iyi kan değerleri öngörülmüştür. Dördüncü çalışma prensibinde, daha kaliteli uyku ve daha kolay uyuma, daha az katılık hissi, daha az stres öğeleri benimsenmiştir. Çalışma prensiplerinden sonuncunda ise daha az selülit, daha az ödem, daha fazla atık madde atılımı ve daha sağlıklı hücre yapısı benimsenmiştir.

Andulasyon Terapisi Zayıflatır Mı?

Andulasyon terapisi ile zayıflamak mümkündür. Yaklaşık olarak 15 dakika süren seanslar ile 1 ayda yaklaşık 30 cm incelme garantisi verilmektedir. Andulasyon yağ yakımı, metabolizma yaşı ve metabolizma hızlandırma konusunda oldukça etkilidir. Diyetisyen veya sağlık kuruluşlarında bulunan makinelerde gün içerisinde 2 seans yarım saat olmak üzere terapilere girilmektedir.

Bu terapiler sonrasında, bir seansta en fazla 5-6 cm incelme sağlanmaktadır. Andulasyon cihazının verdiği titreşimler ve ısı sayesinde vücutta kan akışı oldukça hızlanmaktadır. Andulasyon ile birlikte uygulanan diyet programları yardımıyla bir ayda yaklaşık 6 kilo verilebilir. Bu kilo oranı kişiden kişiye değişiklik gösterecek olup, diyetisyen yardımıyla diyet listesi oluşturmak daha faydalı olacaktır.

Andulasyon terapi seans fiyatları 750 TL ile 1500 TL arasında il ve ilçelere göre değişiklik göstermektedir. Diyetisyenin verdiği hizmet ile de artış gösterebilmektedir.

andulasyon 4

Andulasyon Terapi Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=T6ZBgNEh4Zk&t=31s

https://www.youtube.com/watch?v=oqK1TeacKHs&t=29s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu