Alışveriş Rehberi

Aliexpress’te Satılan En Garip Şeyler

Aliexpress'te Satılan Akıl Almaz Ürünler

instagram takipçi hilesi

Aliexpress, dünyanın pek çok ülkesinde kullanılabilen bir alışveriş sitesidir. Binlerce ürünün satıldığı alışveriş sitesinde o kadar garip şeyler vardır ki akıllara “acaba bundan da alan var mıdır?” sorusu gelir. İşte Aliexpress’te satılan en garip şeyler:

1- Gülümseme Düzeltici

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Ağız içine yerleştirilen ürün, ağız kaslarını geliştirerek zamanla gülümsemeyi daha estetik hale getiriyor. Özellikle düzenli kullanımda gülümseme üzerinde etkili olduğunu birçok kullanıcı belirtmiştir.

2- Burun Şekillendirici

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Herkesin hayalinde minik ve kalkık bir burun vardır şüphesiz. Burun şeklini beğenmeyenler ise kendini en yakın estetik merkezinde bulur. Fakat Aliexpress’te çok ama çok ucuza burun şekillendirme aparatı satılıyor. Faydası olur mu bilemeyiz. Fakat kullanan kişiler oldukça beğendiklerini söylüyor.

3- Horlama Durdurucu

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Horlama problemi, özellikle evli insanlar için büyük bir problemdir. Uyku kalitesini de bozan horlama problemi için Aliexpress’te “anti horlama” isimli bir ürün var. Burun kanatlarına yerleştireceğiniz bu ürün, silikondan oluşuyor. Ürünü kullanan kişiler oldukça memnun olduklarını ifade ediyor. Denemeye değer.

4- Diş Düzeltici

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Son yıllarda diş tellerinin yerini şeffaf plaklar aldı. Bu şeffaf plaklar, diş tellerine göre daha estetik göründüğü için birçok kişinin tercihleri arasında yer aldı. Eğer siz de yamuk dişlerinizden şikayetçiyseniz Aliexpress’e göz atmanızı tavsiye ederiz. Nasıl tüm dişlere uyum sağlıyor bilemeyiz ama şeffaf diş plaklarını alan binlerce kişi oldukça umutlu.

5- Sakal Şekillendirici Şablon

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Erkekler için sakalları kesmek büyük bir problemdir. Fakat sakal şekillendirici şablonu yüzünüzün bir bölümüne koyarak rahatlıkla istediğiniz şekli verebilirsiniz. Bu sayede elveda berber salonu!

6- Taşınabilir Mini Projeksiyon

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Taşınabilir projeksiyon sayesinde; eviniz, arabanız, piknik yaptığınız yer başta olmak üzere birçok ortam sinema salonuna dönüşecek. İhtiyacınız olan tek şey ise düz bir duvar.

7- Aliexpress’te Satılan En Garip Şeyler: El Yüzgeçleri

Aliexpress'te satılan en garip şeyler

Aliexpress her konuyu düşündüğü gibi yüzme bilmeyenleri de unutmamış. Ellerinize taktığınız aparat sayesinde kurbağa ellerine sahip olacak ve rahatlıkla yüzebileceksiniz. Tabi böyle bir şeyi toplum içinde takmaya cesaret edebilir misiniz bilemiyoruz.

8- Yaylı Ayakkabılar

ayakkabı

Yürüdüğünüz her adımda bulutlarda uçuyormuşsunuz gibi hissettiren ayakkabılar, koşu yaparken daha fazla kalori harcamanıza ve doğal olarak daha fazla zayıflamanıza imkan tanıyor. Ürünü normal zamanlarda ayakkabı olarak kullanabileceğiniz gibi isterseniz koşu yapmak üzere de ayarlayablirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu