Alev Aydın

Alev Aydın Kimdir?

Alev Aydın
Tam adı: Alev Aydın
Doğum tarihi: ??. ??. 1990
Doğum yeri: 
Boyu: 1,75 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Halsey
Çocuk (ları): 
Mesleği: Senarist, Yapımcı, Yönetmen, Oyuncu
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo Alev Aydın
youtube-chanel Alev Aydın
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Alev Aydın twitter-hesabi Alev Aydın
Başlıklar

Hakkında

Alev Aydın Kimdir? Alev Aydın, 1990 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Fakat tam olarak nerede doğduğu bilinmemektedir. Yabancı kaynaklardan baktığımız zaman doğum yılı 1990 olarak görülmektedir.

Aydın, yapımcı ve senaristtir. Hollywood yapımları olan Controller ve 2017 yılında vizyona giren HipMen: Los Angeles adlı filmlerinde yer aldığı bilinmektedir. Aydın, Türk’tür. Fakat Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaktadır. Biyografi bilgilerinin yer aldığı bir İMDB sayfası vardır. Ancak çok fazla bilgi yer almamaktadır. Alev Aydın‘ın İMDB sayfasına yukarıda yer alan simgeye tıklayarak kolayca gidebilirsiniz.

Alev Aydın, kariyerine senarist olarak başlamıştır. Pek çok filmde yer almıştır. Hem senaristlik hem yönetmenlik hem yapımcılık hem de oyunculuk yapmaktadır. İlk olarak 2017 yılında vizyona giren “Small Shots” dizisinde rol almıştır. Daha sonra 2013 yılında vizyona giren “Lonely Boy” isimli filmde de kamera karşısına geçmiştir. Filmde başrol oynamıştır. Bu filmdeki performansı ile 2013 yılında “Palm Beach Uluslararası Film Festivali”‘nde ödül kazanmıştır.

Aydın, bir süredir Amerikalı dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Halsey ile bir birliktelik yaşamaktadır. Çift uzun bir süre birlikte görüntülenmemişti. İlk kez 2020 yılının Ekim ayında birlikte görüntülenmişlerdi. Çift geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından bir çocuklarının dünyaya geleceğini duyurdular.

Alev Aydın Ödülleri

  1. 2013 – Palm Beach Uluslararası Film Festivali

Alev Aydın’ın Filmleri ve Dizileri

  1. 2018 – Cruel Hearts
  2. 2017 – HipMen: Los Angeles
  3. 2017 – Small Shot (Oyuncu)
  4. 2015 – Felly
  5. 2013 – Lonely Boy (Oyuncu)
  6. 2012 – Mother Hen
  7. 2001 – The Cat’s Meow

Videoları

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Fotoğrafları

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu