Film & Dizi Önerisi

Aldatmak Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Aldatmak Dizi Konusu ve Oyuncuları..! Aldatmak dizisi, dizi severler ile YAKINDA ATV ekranlarında buluşacak olan dram ve aşk temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Vahide PerçinMustafa Uğurlu ve Yusuf Çim beraber rol alıyor.

Dizinin fragmanları ATV kanalında ve sosyal medyada dönmeye başladı. Tanıtımların paylaşılması ile birlikte de dizi hakkında merak konuları artmaya başladı.

Çok vakit kaybetmeden Aldatmak dizisi hakkında bilgileri verelim. İşte Aldatmak dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Aldatmak Dizi Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Aldatmak
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: YAKINDA
Yaş Sınırı: Yok
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: –
Yönetmeni: Murat Saraçoğlu
Senarist: Yıldız Tunç
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: TIMS&B Production
Başrol Oyuncuları: Vahide PerçinMustafa Uğurlu ve Yusuf Çim
Türü: Dram ve Aşk
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: ATV

Aldatmak Dizi Konusu

Güzide, seçkin ve saygın bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtaran, pek çok çocuğun hak ettiği sevgi ve saygıya kavuşmasını sağlayan, her zaman adaletten yana olan dürüst ve ilkeli bir kadındır.

aldatmak dizisi 3

Onları, eşi ve iki çocuğuyla, görkemli bir hayat yaşayan, evlilikleri sıradan aşk, mutluluk ve huzur içinde geçecek örnek bir aile olarak görürlerdi. Bir gün yanlışlıkla ilmiği çeken Güzide, mutlu ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

Aldatmak, ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu otururken, senaryosunu ise Yıldız Tunç kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde Vahide PerçinMustafa Uğurlu ve Yusuf Çim yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Dizi hakkındaki yorumlarınızı da aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere ve ziyaretçilerimize iletebilirsiniz.

aldatmak dizisi 4

Aldatmak Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Aldatmak dizisi, YAKINDA ATV ekranlarında dizi severler ile buluşacak. Dizi çekimleri İstanbul ve Ankara’da başladı. İstanbul’da en çok kullanılan çekim yerleri Galata ve Beşiktaş bölgeleri oldu.

Oyuncu Kadrosu

aldatmak dizisi

Aldatmak dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

Vahide Perçin – Güzide Yenersoy

Aileye karşı zaafı olan bir aile mahkemesi hakimdir. Ancak bazen mesafeli, titrek, katı, kuralcı, asla gerçeğinden sapmaz. Evdeki adliyede de otoritesini koruyor. Otuz yıldır Tarık ile evli olan Guzid, hemen hemen hiçbir konuda ailesine taviz vermemiş ve doğru yolu bildiğine inanarak Oyrum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Ailesi ve hayatı hakkında bildiğini sandığı tüm gerçekler bir tesadüf eseri alt üst olacaktır.

Ercan Kesal – Ali Sezai Okuyan

Sezai, Nevşehir ve Ankara’da hukuk büroları bulunan çok başarılı bir avukattır. Şair ve edebiyat aşığı, eşinden ve iki çocuk babasından ayrıdır. Güzide ve Tarık okul arkadaşıdır. O zamanlar çok yakın bir dostlukları olmasına rağmen, Güzide ve Tarık sevgili olunca gruptan ayrıldı. Otuz yıl sonra yolu tekrar Guzid’le kesiştiğinde hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.

Mustafa Uğurlu – Tarık Yenersoy

Güzide’nin kocası Tarık, kendi hukuk bürosuna sahip başarılı ve karizmatik bir avukattır. Güzide ile aralarında bariz bir sorun yokken, yıllarca süren evlilikleri bitkinlik getirdi. Yıllardır ailesinden büyük bir sır saklayan Tarık, ortaya çıkınca hayatı alt üst olacaktır.

Feyza Sevil Güngör – Oylum Yenersoy

Güzide ve Tarık’ın güzel ve zeki kızı Oylum, annesinin ısrarıyla tıp fakültesine girdi ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktı. Oylum, ailesinden birçok şeyi gizlese de hayallerinin peşinden gidecek cesarete sahiptir, ancak işler planladığı gibi gitmez.

Yusuf Çim – Ozan Yenersoy

Tarık ve Güzide’nin oğlu Ozan, gözü en iyi olan genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışmaktan şikayet ediyor ve bir an önce zengin olmak ve lüks bir hayat yaşamak istiyordu. İstediği hayatı kolay bir şekilde yaşama arzusu ona bir çok sıkıntı yaşatacaktır.

Cem Bender – Oltan Kaşioğlu

Tarık’ın yakın arkadaşı, müşterisi ve akıl hocası Ortan, bir inşaat şirketi sahibi olan çok zengin eski kafalı bir iş adamıydı. Mafya değildir. Fakat kanunsuz işler yapmaktan çekinmez.

Aldatmak Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu