Yerli Kadın Ünlüler

Ala Tokel Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ala tokel 1
Tam adı: Ala Tokel
Doğum tarihi: 3 Aralık 1994
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: Menjie Tokel (Annesi), Tara Tokel (Kız Kardeşi)
Eşi: Eren Bülbül (Boşandı), Ahmet Aksöz (Sevgilisi)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Ala Tokel Kimdir? Ala Tokel, 3 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlköğretim eğitimini Doğa Koleji‘nde almıştır. Lise’yi Erenköy Kız Lisesi‘nde okumuştur. Üniversite eğitimini ise Kayseri Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü‘nde almış ve başarı ile mezun olmuştur. Babası İstanbulludur. Annesi ise aslen İran kökenlidir. Tara isminde bir de kız kardeşi vardır. Tara’nın anlamı, gökte bulunan en yüksek yıldız demektir. Annesinin adı siyah lale anlamına gelen Menjie‘dir.

Tokel, YouTuberlık yapmaktadır. Ala Make Up Studıo isminde bir güzellik ve makyaj stüdyosuna sahip olan genç YouTuber, takipçilerine makyaj stilleri, makyaj yapmanın incelikleri ve püf noktaları gibi konulara hakim olmak isteyen bayanlara farklı tarzda çektiği videolar ile YouTube üzerinde bir nevi eğitim vermektedir.

Ala Tokel, YouTube üzerinden takipçileri ile paylaştığı videoları ile son zamanlarda isminden sık sık söz ettirmeyi başarmıştır. YouTube kanalı üzerinde makyaj stilleri, makyaj yapmanın incelikleri ve püf noktaları gibi konuların yanı sıra çeşitli ürün tanıtımları da yapmaktadır. Bu tarz videoların yanı sıra “Vlog” olarak adlandırılan günlük yaşamda neler yaptığına, nerelere gittiğine ve gün içindeki rutin işlerini anlatan tarzda videoları da takipçileri ile buluşturmaktadır.

İlginizi çekebilir: Şule Karaok Kimdir?

Tokel, 2017 senesinde Eren Bülbül ile dünya evine girmiştir. Ancak yaşadıkları anlaşmazlıklar sonucunda ayrılmak zorunda kalmışlardır. Evliliği sırasında yaşadığı sorun ve sıkıntıları da takipçileri ile paylaşan genç YouTuber, tam boşanma sebebini ise paylaşmadı.

Ala Tokel, bir süredir. CHP eski milletvekili olan Uğur Aksöz‘ün oğlu Ahmet Aksöz ile bir birliktelik yaşamaktadır. Ahmet Aksöz, pek çok reklam filminde de kamera karşısına geçmiştir. Blu TV platformunda Sibel Çetinkaya ile birlikte “Kafayı Yersin” isimli bir gezi programı yapmıştır.

Tokel, Ahmet Aksöz ile İnstagram üzerinden tanıştığını belirtmiştir. İlk adımı Ala Tokel’in attığını söyleyen Aksöz, DM kutusunda ” Daha önce sana yürümüş müydüm?” yazılı bir mesaj gördüğünü söylemiştir. Bu mesajı yazanın Ala Tokel‘den başkasının olmadığını iddia etmiştir. Tokel, ise Aksöz‘ün de karşılık olarak “Daha önce bana yürümüş olsaydınız hatırlardım.” diye cevap verdiğini belirtmiştir.

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu