Astroloji ve Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu

İkizler burcu erkekleri çok egolu insanlardır. Her şeyi en iyi ben bilirim tavırlarıyla genelde karşısındaki insanları çıldırtırlar. Akrep burcu kadınları da aynı şekildedir. Bu yüzden ikilinin ilişki yürütmesi çok zordur. İkizler burcu kadını da, akrep burcu erkeği de fazlasıyla dengesizdir. Bu durum ilişkilerini çok yoracaktır.

İkizler burcu hava grubundadır. Hava grubundaki burçlar genelde mantıklarıyla hareket ederler. Akrep burcu ise su grubundadır. Duygularını ne kadar belli etmeyi sevmeseler de duygularıyla hareket ederler. Hava grubu ve su grubu genelde anlaşsalar da akrep ve ikizler burçlarının karakterleri ile çok zor bir ilişki diyebiliriz.

akrep burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu2

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Aşk Uyumu

İkizler burcu erkekleri ve ikizler burcu genelde çok bencillerdir. Bu bencillikleri özgürlüklerine düşkün olmalarından kaynaklıdır. Bu durum hayatındaki insana saygı duymuyormuş gibi gözükebilir. Akrep kadınları ise ilişkilerinde güven duygusunu hissetmek isterler. Güven duymadığı bir ilişkiyi yaşamak ona göre değildir. Bu yüzden ikili sürekli olarak bu konudan tartışabilirler.

Akrep burcu kadınları için aşk, duyguları, tutku, sadakat ve şefkat çok önemlidir. Bu duyguları yoğun şekilde yaşamak, göstermek ve görmek isterler. Fakat ikizler burcu erkeği için bunlar çok anlamsızdır. İkizler burcu erkeği ilişkiye sadece anlaşabilmek olarak bakar.

İkizler burcu erkeği genel olarak çok tutarsız ve dengesizdir. Bazen partnerine karşı fazlasıyla ilgiliyken bazen hiç yokmuş gibi davranabilir. Akrep burcu kadını bu tutumdan hoşlanmayacaktır.

akrep burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu3

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Cinsellik Uyumu

İkizler burcu erkeği çok sıkılgan bir yapıya sahiptir. Yatakta da bu şekilde sıkılabilir. Akrep burcu kadını ise cinselliğe çok önem verir. Aynı zamanda yatakta çok çekicidir. İkizler burcu erkeğini bu müddet hoş tutar fakat zaman içinde sıkılabilir.

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Evlilik Uyumu

İkizler burcu erkeği için önemli şeyler sırasında evlilik, aşk gibi kavramlar gelmez. Genel olarak kendisine, kariyerine, arkadaşlarına ve gezmeye önem verir. Bu yüzden evlilik kararını onu korkutur. Akrep burcu kadınları ise sevdiği insanla evlenmek ister. Evlilik hayatını ve yuva kurmayı ister. İkizler erkeğinin evlilikte mutlu olabilmesi için eşiyle aynı zamanda arkadaş olması gerekir.

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Arkadaşlık Uyumu

İkizler burcu erkeği ve akrep burcu kadını arkadaşlık konusunda uyumludur. İkizler burcu arkadaşlığa çok önem verir. Aynı zamanda arkadaşlarıyla vakit geçirmeye, onları dinlemeye ve onlarla eğlenmeye çok dikkat eder. Bu anlamda ikilinin arkadaşlığı uzun süreli olacaktır. Konuşacak konuları hiç bir zaman bitmez.

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Anlaşabilirler Mi?

akrep burcu kadini ve ikizler erkegi uyumu1

İkizler burcu erkeğinin, akrep burcu kadınına ayak uydurması gerekebilir. Akrep burcu kadınını görmezden gelirse, unutsa hırçınlaşacaktır. Bu da ilişkinin sarsılmasına sebep olacaktır. İkizler burcu erkeği her şeyden hemen sıkılabilir. Bu yüzden akrep burcu kadınları sürekli olarak yeni fikirler üretmelidir. Konuşacak konuları, gezecek yerleri ve enerjileri bitmez. Birbirlerini enerji anlamında karşılıyor olsalar da tartışmalar içinde birbirlerine anlayış göstermelilerdir. Egolarını bir kenara bırakıp, birbirleri için fedakarlık yapmalılardır.

Akrep Burcu Kadını ve İkizler Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu