Film & Dizi Önerisi

Ağlama Anne Dizisinin Konusu Ve Oyuncu Kadrosu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ünlü oyuncu Özlem Yılmaz ile Birce Atalay’ın birlikte yer aldığı Ağlama Anne dizisi, iki kardeşin bir evlat için verdikleri savaşı konu alıyor. Dizi severler Ağlama Anne dizisi için daha ayrıntılı bilgi almak istiyor. Ağlama Anne  dizisinde gayrı meşru olan çocuğunu öldürme girişiminde bulunan Alev’in hapse girmesiyle bebeğine onun yerine annelik yapan Damla’nın birbirleri ile girdikleri kıyasıya mücadeleyi konu ediniyor. Zeynep büyüdüğünde onu büyüten annesine mi hak verecek yoksa onu doğuran annesine mi hak verecek? Ağlama Anne dizisi ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar…

aglama 6

Ağlama Anne, ATV kanalının yeni sezon dizilerinden biri…  Başarılı ve güzel oyuncu Birce Atalay setlere ara vermeden yeni dizisine start verdi. Yeni imajıyla yine ekran başındakilere bolca göz yaşı döktüreceği tahmin edilen Birce Akalay, ekranların en sevilen aktrislerinden biri. Bunun yanı sıra uzun zamandır dizilerden uzak kalan Özlem Yılmaz da Ağlama Anne dizisi ile ekranlara dönüyor. İki kardeş ve bir çocuğun öyküsünün anlatıldığı Ağlama Anne dizisinin reytinglerde göstereceği başarı da bir başka merak kokusu. O halde Ağlama Anne dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

AĞLAMA ANNE OYUNCULARI

ÖZLEM YILMAZ (DAMLA FIRINCIOĞLU)

aglama 2

17 Temmuz 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz’ın doğduğu ve büyüdüğü yer ise İstanbul’un Bakırköy ilçesidir. İlkokulu Kartaltepe İlköğretim Okulu‘nda okuyan Yılmaz, ortaokulu ise Kültür Koleji‘nde okudu. Liseyi Ataköy Cumhuriyet Lisesi‘nde okuyan Yılmaz, eğitiminin ardından oyunculuk mesleğini icra etmek üzere oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Tiyatro ve sinema eğitimi için Müşfik Kenter‘den özel ders alan Yılmaz, o süre zarfında babasını kaybettiği için eğitimine bir süre ara vermek zorunda kaldı. Yaklaşık bir yıl aranın ardından çalışmalarına devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okulu‘na girdi ve 2006 yılında başarı ile okulu bitirdi. Kara Ekmek ve Unutulmaz dizilerinde rol alan Özlem Yılmaz, Kasım 2013’te uzun süre birlikte olduğu Ahmet Ayar ile hayatını birleştirdi. Özlem Yılmaz, Ağlama Anne dizisinde “Damla Fırıncıoğlu” rolüyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

BİRCE AKALAY (ALEV FIRINCIOĞLU)

aglama 4

1984 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Birce Akalay, lise eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü‘nde başarı ile bitirdi. 2003’te İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü‘nü kazandı ve buradaki eğitimini tamamlamadan Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘nden başarı ile mezun oldu. Son olarak Ağlama Anne adlı dizide “Alev Fırıncıoğlu” rolü ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

CANSEL ELÇİN (ADNAN ALAN)

aglama 3

Cansel Elçin 20 Eylül 1973 İzmir doğumludur. İlk ve orta eğitimini Paris’te Lycée Racine’de okudu ve ardından aile işlerini devam ettirmek için ekonomi ve sosyal bilimler eğitimi aldı. Bir süre ticaretle uğraştı. Akşam kurslarına giderek başladığı tiyatroyu Fransa’nın önemli tiyatro okullarından Ecole Florent‘e kayıt olarak devam etti.

Isabelle Adjani, Spohie Marceau ve Gérard Depardieu gibi ünlü isimlerin ders verdiği Ecole Florent okulunda Audrey Tautou‘yla aynı sınıfta okuduktan sonra New York‘tan gelen Actor’s Studio’u kuran Lee Strasberg‘in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein‘den tiyatro ve sinema dersleri aldı. Son olarak Ağlama Anne adlı dizide “Adnan Alan” rolü ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

SEZİN AKBAŞOĞULLARI (ÖZLEM ALAN)

aglama 1

22 nisan 1981 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Annesi öğretmen babası ise subaydı. Babasının tayinleri nedeniyle Ankara, Diyarbakır, İzmir, Sivas ve Belçika’da yaşamıştır. İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘nden 2003 yılında başarı ile mezun oldu. Oyunculuk kariyerine lise tiyatrosuyla oynadıkları “Yine Başladılar Şarkılarına” oyunu ile başlamıştır. İlk çıkışını ise Beyaz Gelincik dizisindeki Ceren Aslanbaş karakteri ile yakalamıştır. Akbaşoğulları, 2014 yılında yayınlanan “Ah Neriman” adındaki dizide  Avni Yalçın, Perran Kutman ve Tarık Ünlüoğlu ile başrolü paylaştı. Son olarak Ağlama Anne adlı dizide “Özlem Alan” rolü ile sevenlerinin karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu