Yerli Erkek Ünlüler

Adil Yıldırım Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Adil Yıldırım Kimdir?
Tam adı: Adil Yıldırım
Doğum tarihi: 6 Ocak 1982
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Burcu: Oğlak
Mesleği: Yazar, YouTuber, İlişki Koçu
Aktif Yılları: 2010’dan Günümüze
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Adil Yıldırım kimdir? Adil Yıldırım, sosyal medyada ve YouTube‘da ilişki üzerine verdiği tavsiyelerle tanınır. Genellikle kadınlara ilişkiler konusunda tavsiyeler veren Yıldırım, kitaplarıyla da adından söz ettirmeyi başarır.

6 Ocak 1982 yılında dünyaya gelen Yıldırım, eğitiminin büyük bir bölümünü de burada almıştır. Üniversitede Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okumuştur. Marmara Üniversitesi’nde aldığu bu etğitimin ardından yüksek lisans yapmıştır. Bu kez Milano Teknik Üniversitesi Uluslararası Pazarlama Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite ve yüksek lisans eğitiminin ardından Birleşmiş Milletler bünyesinde Roma Ofisinde çalışma hayatına başlamıştır. İtalya, Roma ve Torino’da çalışma hayatına devam etmiştir. Hayatının önemli dönüm nokyaları arasında 2013 yılında ünlü bir şirkete ortak olması yer alır. Bu şirkette hem Türkiye yöneticiliği hem de genel müdürlük yapmıştır.

Adil Yıldırım kimdir? konusuna devam ediyoruz. O, ilişki konusunda kendini son derece geliştirmiştir. Özellikle kadınlar için bilgi veren yayınlar yapmıştır. YouTube üzerinden on binlerce kadın, onun tavsiyelerini dinleyerek ilişkisini geliştirmeye çabalamıştır. Adil Yıldırım’ın popülerliği ve gün geçtikçe daha fazla sevilmesi televizyon programları tarafından da fark edilmesini sağlamıştır. Birçok program, Adil Yıldırım’ı konuk ederek seyirciyle buluşturmuştur.

Onun kariyer hayatı bununla da sınırlı değildir. Milliyet Gazetesi’nin yazar kadrosunda yer alır. Hafta sonlarında ise bir makale köşesine yazılar yazmaktadır. “Adil’e Sor” isimli bölüm, okuyucular tarafından yoğun ilgi görür.

Yıldırım, genellikle gençlere hitap eden konularda yazılar yayınlar. Fakat evli olan kişiler de ilişkilerine dair birçok soru işaretini gidermek için onun yazılarını ve videolarını takip eder. Onun bilgisinin arkasında çok okumuş, çok gezmiş ve çok iyi gözlemleyen bir kişi olması yer alır. Kendi hayatındaki ve yakın çevresinden gördüğü kişilerin tecrübelerini inceleyerek, profesyonel anlamda çalışmalar yapar. Bu çalışmalar onun, danışmanlık yapmasını sağlar. Birçok kişi, Adıl Yıldırım’a bizzat başvurarak ilişkisini iyileştirmeye çalışır.

Adil Yıldırım’ın özel hayatına dair çok fazla bilgiye erişilememiştir. Onun evli olup olmadığı da merak edilen konular arasındadır. Adil Yıldırım kimdir? Evli mi? soruları hakkında araştırma yapan kişiler için araştırma yaptık. Buna göre yazar, daha önce bir defa evlenmiştir. Fakat boşanmış ve yeniden evlenmemiştir. Yazarın özel hayatına dair farklı bir bilgiye erişilememiştir. Daha çok iş ve profesyonel yaşantısı hakkında bilgiler edinilmiştir.

Onun tanınmasının ve sevilmesinin arkasında sempatik tavırları ve samimi videoları yer alır. Videolarında kadınlara “papatyalarım” diye seslenen Adil’in her videosunda kendinizi bir psikoterapi seansında gibi hissedebilirsiniz. Ancak videoları sıkıcılıktan çok uzak, eğlenceli ve son derece samimi bir şekilde devam eder. Özellikle günlük hayattan örnekler vermesi, kanalın sevilen özellikleri arasında yer alır. Erkek dünyasındaki karakteri oturmamış bazı kişilere “sırtlanlar” ismini verir. Bu durum onun mizahi özelliğinin yansımalarından bir tanesidir.

Adil Yıldırım Kitapları

  • Gecede Saklı Yalnız Aşklar,
  • Zamanın Sessiz Ruhu,
  • Medcezir,
  • Şeytan Tüyü,
  • 50 Maddede İlişkiler,
  • Flört Etme Sanatı,
  • 40+ İtiraf Hikayeleri,
  • 50 Maddede Sosyal Medya Aşkları ve Farkındalık Okyanusu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu