Yerli Erkek Ünlüler

Kerem Giritlioğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kerem Giritlioğlu
Tam adı: Kerem Giritlioğlu
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri:…
Boyu:…
Burcu:…
Ailesi:…
Mesleği: Şef
Aktif Yılları: 2015’den günümüze
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Kerem Giritlioğlu Kimdir? Kerem Giritlioğlu,Türkiye’nin ünlü yarışma programları arasında yer alan Masterchef programının yarışmacılarından bir tanesidir. Yetenekli isim yarışma programıyla adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Kerem Giritlioğlu Hayatı

Kerem Giritlioğlu 1992 yılında doğmuştur. Tam doğum tarihi ve doğum yeri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak İzmir’in Urla ilçesinde yaşadığı bilinmekte. Aile mesleği olan aşçılığa olan tutkusu ise küçük yaşlardan itibaren başlamış.

İlkokul ve ortaöğretim hayatına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak yetenekli isim henüz 22 yaşındayken Avustralya’ya gitmiş ve burada bulunan Le Cordon Bleu Australia-Sydney okulunda aşçılık eğitimi almıştır. Eğitimi başarıyla bitirdikten sonra ise sertifika almaya hak kazanmıştır.

Türkiye’ye geri döndükten sonra ise aşçı olarak birçok restoran ve otelde çalışmıştır. Tanınırlığı ise katıldığı Masterchef programıyla artmıştır. Pek çok kişi tarafından Masterchef Kerem hangi sezon yarışmaya katıldı sorusu merak ediliyor.

Masterchef programına ilk olarak 2018 sezonunda katıldı. Yarışmada uzun bir süre yer almayı başardı ve final etabında yer alan yarışmacılar arasında yer aldı. 2018 sezonunda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmayı ikinci olarak tamamladı.

Yarışma sonrasında aşçılık kariyerine devam etti. İlk olarak yine yaşadığı yer olan Urla’da bir restoranı devraldı ve işletmeye başladı. 2023 yılına gelindiğinde ise bu kez Masterchef All Star yarışmasıyla ekranlarda yer aldı. Yarışmada gösterdiği performansla izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran yetenekli isim günden güne hayran kitlesini büyütmekte.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu