Addison Rae

Addison Rae Kimdir?

instagram takipçi hilesi

addison rae 1
Tam adı: Addison Rae Lopez Easterling
Doğum tarihi: 6 Ekim 2000
Doğum yeri: Lafayette, Louisiana, ABD
Boyu: 
Burcu: Terazi
Ailesi: Sheri Easterling (Annesi), Monty Lopez (Babası), Enzo Lopez, Lucas Lopez (Kardeşleri)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Sosyal Medya Fenomeni, Dansçı
Aktif Yılları: 2019 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Addison Rae Kimdir? Addison Rae, ABD’li sosyal medya fenomeni ve dansçıdır.

Addison Rae, 6 Ekim 2000 tarihinde Monty Lopez ve Sheri Easterling‘in çocuğu olarak Lafayette, Louisiana, ABD’de dünyaya gözlerini açmıştır. Enzo Lopez ve Lucas Lopez isimlerinde iki erkek kardeşi vardır. Anne ve babası, o daha küçükken boşandı, fakat 2017 yılında tekrardan evlendiler. Anne ve babasının da TikTok’ta kendi hesapları vardır. Babası Monty Lopez‘in 5 milyon, annesi Sheri Easterling‘in ise 13 milyon takipçisi vardır.

Addison, ülke genelinde organize edilen pek yaraşmaya katıldı. 6 yaşında bir şekilde dans hayatına başladı. TikTok kariyerine devam etmek için Los Angeles’a yerleşmeden önce, spor yayıncılığı okuduğu Louisiana Eyalet Üniversitesi’ne kısa bir süre devam etti. Ancak takipçileri TikTok’ta artmaya başlayınca okulu bıraktı. 2020 yılının Ekim ayında çeşitli sosyal medya paylaşımları aracılığı ile Bryce Hall ile bir birliktelik yaşadıklarını doğruladı. Fakat bir süre sonra ayrıldılar.

Addison Rae, TikTok’a ilk olarak 2019 yılının Temmuz ayında girdi. Platformda trend olan şarkılara dans videoları yükleyerek ün kazandı. 2019 yılının Aralık ayından bu yana TikTok ortak grubu The Hype House‘un bir parçasıdır. Sadece birkaç ay içinde, TikTok’ta bir milyondan fazla takipçi kazandı ve Kasım ayında Louisiana Eyalet Üniversitesi’nden ayrılmaya karar verdi.

2020 yılının Nisan ayında Business Insider‘a bir röportaj verdi ve nasıl hızlı büyüdüğünü anlattı. Rae’nin bu hızlı yükselişi, 2020 yılının Ocak ayında ailesi ile beraber yetenek ajansı WME ile anlaşma imzalamasına katkı sağladı.

Genç isim, TikTok’da en çok takipçisi olan 3. isimdir. 2020 yılının Ağustos ayında Forbes Dergisi tarafından “En Çok Kazanan TikTok Ünlüsü” seçildi.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu