Kişisel Gelişim

2017’de Dünya Edebiyatının En Çok Kazanan 10 Yazarı

instagram takipçi hilesi

Yazı yazmak baya zahmetli bir iştir. Bizler yazdığımız için çok iyi biliriz. Ancak roman hikaye vs baştan bir şeyler yaratmanın zahmetini ise düşünemiyorum bile. Bizler birer kaynak bulup, o kaynak üzerinden bilgileri derlerken ,onlar ise durumu bambaşka ele alırlar…Bir hikayeyi her şeyiyle, baştan yaratırlar ve olayları sürdürürler bir sonuca kavuştururlar.  

Bunun üstüne ise kitapları pek de öyle çok okunup satılmaz. Bazıları ise bunu bir şekilde kıvırırlar ve bu işten iyi para kazanmasını bilirler. Bazıları da yazarın veya yapımcının dışında gelişen olaylar sonucundan okunmaya başlar. Çok zor iştir. Para kazanmak ise zordur. Ama yine de yazmaktan bıkmazlar.

Bazılarının kitapları birilerin keşfiyle, film haline gelir ve baskılar çıkartılır. Sinema ve dizi uyarlaması olursa yazar yaptığı işten iyi para kazanmaya tam anlamıyla anlar. Günümüzde  de sinema dizi uyarlaması olan birçok kitap vardır. Bu vesileyle kitapları değerlenir yazarların.

Gelin her yıl daha da azalan okuma alışkanlığının oluştuğu günümüz dünyasının en çok kazanan 10 yazarını sizlere taktim edelim:

1. J. K. Rowling, 95 milyon dolar

J. K. Rowling

2. James Patterson, 87 milyon dolar

james patterson2

3. Jeff Kinney, 21 milyon dolar

Jeff Kinney

4. Dan Brown, 20 milyon dolar

DanBrown 1

5. Stephen King, 15 milyon dolar

Stephen King

6. John Grisham, 14 milyon dolar

John Grisham

7. Nora Roberts, 14 milyon dolar

Nora Roberts 1

8. Paula Hawkins, 13 milyon dolar

Paula Hawkins

9. E. L. James, 11,5 milyon dolar

E. L. James

10. Daniella Steel, 11 milyon dolar

Daniella Steel

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu