Yerli Kadın Ünlüler

Zeynep Ocak Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Zeynep Ocak
Tam adı: Zeynep Ocak
Doğum tarihi: ??. ??. 1981
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,6 m
Burcu: 
Ailesi: 
Mesleği: Eğitmen
Aktif Yılları: 20102lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Zeynep Ocak Kimdir? Zeynep Ocak, 1981 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır.

Lise eğitimini bitirdikten sonra, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü‘nde tamamlamıştır. 2011 ve 2012 seneleri arasında Kişisel Gelişim bünyesi altında Optimum Denge 1. basamak ve 2. basamak eğitimi aldı. Aynı sene Amerika’da yer alan California Üniversitesi Santa Cruz kampüsünde NLP uygulayıcısı eğitimi aldı ve 2012 yılında sertifikasına kavuştu.

Daha sonra Anka Koçluk çatısı altında Yaşam ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri de aldı. 2014 senesinde mesleki kariyerinde bir basamak daha yükselerek Kids Yoga ve Yoga eğitmenliği sertifikası aldı. 2016 yılında Kahkaha Yogası eğitimi aldı. Aynı yıl Cem Şen’in “Yi Jin Jing” isimli eğitimine dahil oldu.

2017 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi‘nde Aile Danışmanlığı yaptı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü‘nü bitirdi. Ardından Devrim Akkaya‘dan Yin Yoga üzerine eğitimler aldı. 2017 senesinde Hindistan’a gitme kararı aldı. Burada da Dr. Madan Kataria‘dan Kahkaha Yogası üzerine eğitimler aldı. Günümüzde “Kutsal Motor” isimli Youtube kanalına videolar yüklemektedir.

Zeynep Ocak, son günlerde attığı twittler ile gündeme geldi. Ocak, attığı twittlerde terör örgütü PKK’nın lideri Apo’yu desteklediği gözlemlendi.

Tamer Karadağlı, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nde Nihal Yalçın‘a “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü verdi. Karadağlı, Yalçın’ın konuşmasının arasında ödülü eline verdi. Nihal Yalçın ise bana sus demek mi istiyorsun dedi. Tamer Karadağlı ise ödül konuşması elinde ödül ile yapılır diyerek karşılık verdi. Nihal Yalçın bir videoda Tamer Karadağlı’nın taklidini yaptı. Yanında Zeynep Ocak’ta vardı. Twitter kullanıcıları Ocak’ın attığı twittleri birer birer ortaya çıkardı.

Zeynep Ocak’ın PKK lideri Apo’yu desteklediği twittler şu şekildedir;

zeynep ocak twitt

zeynep ocak twitt 2

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu