Film & Dizi Önerisi

Younger Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Dizi izlerken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, “Younger” tam da size göre bir seçim olacaktır. Diziyi izlerken, her bölümde yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşacak ve gerçekten çok eğleneceksiniz. İşte Younger konusu ve oyuncuları:

Younger Konusu ve Oyuncuları

younger konusu ve oyuncuları

Komedi ve dram konulu dizi sevenler için doğru bir seçim olan dizinin her bölümü, yaklaşık yarım saat sürüyor. Dizinin ana karakteri, kırklı yaşlarında bir kadındır. Kadın, çocuğu ve eşi için hayatından vazgeçmiştir. Kocasından boşanan ve çocuğunu büyüten kadın bütün bunların üzerine hayata yeniden başlamak zorunda kalmıştır. İlk olarak yeni bir işe başlaması gerekir.

Fakat, neredeyse tüm iş başvuruları olumsuz geçer. Çünkü karakterin kırklı yaşlarında olması, iş hayatını olumsuz etkilemektedir. Günlerden bir gün bir arkadaşı ona 20 yaşında gibi davranmasını önerir. Bunun üzerine karakter 26 yaşında gibi davranmaya başlar.

Görüntüsünde değişiklik yapar, genç gibi makyaj yapar ve genç gibi davranış sergiler.  Younger; Friends ve How i met your mother sevenlerin beğeneceği bir dizidir. Beyninizi boşaltabilir, vaktinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca Younger dizisi, bir kitaptan uyarlanmıştır.

Younger Oyuncuları

Younger Konusu ve Oyuncuları

Sutton Foster – Liza Miller

Dizinin ana karakteridir. 40’lı yaşlarındadır. Hayatını kızına ve eşine adamıştır. Ancak kızı üniversiteyi kazanmıştır. Kocası ise onu adamıştır. Bu durum Liza’nın hayata yeniden başlamasına sebep olur. Kızından önce bir kariyeri ve mesleği olan Liza, hayata yeniden başlarken eskiden yaptığı hataları yapmamak için çaba gösterecektir. Aslında kırklı yaşlarında olan bir kadının 20’li yaşlarında gibi davranması kulağa yapmacık gibi görünebilir. Ancak, Liza o kadar iyi rol yapıyor ki 18 yaşındayım dese inanacağız.

Debi Mazar – Maggie

Maggie, Liza’nın yakın arkadaşıdır. Liza’nın yaşadığı zorlu süreçte ona destek olmuştur ve evinin kapılarını açmıştır. Aynı zamanda ona akıl veren kişi de Maggie’dir.

Miriam Shor – Diana Trout

Diana, huysuz patron karakteri ile rol alır.

Nico Tortorella – Josh

Josh, dövme sanatçıdır. Bir de kendine ait bir müzik grubu vardır.

Hilary Duff – Kelsey Peters

Kelsey, Liza’nın en yakın arkadaşlarındandır. İş yerinde en çok Kelsey ile anlaşmıştır. Kelsey aynı zamanda editör olarak çalışmakta olan bir kadındır. İkili arasındaki sımsıcak arkadaşlık, iş ilişkisinden de öteye gitmiştir. İkili birbirine çeşitli konularda tavsiye vermiş ve destek olmuştur.

Bunun dışında dizinin ünlü oyuncuları şunlardır:

younger

 1. Peter Hermann
 2. Molly Bernard
 3. Charles Michael Davis
 4. Phpebe Dynevor
 5. Dan Amboyer
 6. Tessa Albertson
 7. Michael Urie
 8. Chris Tardio
 9. Mather  Zickel
 10. Thorbjorn Harr
 11. Jay Wilkison
 12. Noah Robbins
 13. Jon Gabrus
 14. Burke Moses

İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu