Otomobil

Yollarda Yanınızdaki Güç Esan Akü

instagram takipçi hilesi

Yolculuklarımıza keyif ve konfor katan özelliklerden en önemlisi akü tercihidir. En zor koşullarda bile yüksek performansından kaybetmeden aracınıza ihtiyaç duyduğu enerjiyi veren aküler, yollarda yanınızdaki güç konumundadır. Otomotiv teknolojilerinde geçmişten bugüne yaşanan gelişmeler göz önüne alındığında buna uyumlu olarak akü sektörü de gelişmelere ayak uydurmuştur.

ersan aku

Araç teknolojilerine göre yapılan akü üretiminde sektörün ihtiyaçlarına kaliteden ödün vermeden hızla cevap veren Esan Akü, artık sadece bir yerli marka değil, dünyada da kullanıcıların günden güne talebini arttırdığı bir marka olmuştur. Hobi araçlarınız için marin akü, son dönemlerde kullanımı artan elektrikli araçlar için start stop akü veya iş yerlerinde, gücüyle verim oranına katkı sağlayan traksiyoner akü gibi çeşitlerde aranılan kaliteyi fazlasıyla sunan Esan Akü ile yollar artık daha konforlu ve keyifli olacak.

Aküde Aradığınız Güç ve Kalite

Sektöründeki ihtiyaçları ve yenilikleri bilen her firma büyüme yolunda en büyük adımı atmış olur. Akü sektöründe de sektörün bireysel ve ticari olarak çok çeşitli bir ürün ihtiyacı bulunur. Bunlar arasındaki aküleri çok farklı enerji ve donanımlarla görmekteyiz.

Endüstriyel aküler, binek araç aküleri, japon tipi aküler, avrupa tipi aküler, hafif ve ağır ticari araç aküleri, start stop teknoloji aküler, AGM ve EFB aküler gibi farklı özellikler gösteren çeşit seçeneklerinde aracınıza en uygun aküyü, en donanımlı şekilde üreten Esan Akü, sürüş keyfinizi artırıyor. Avantajları sadece bununla da bitmeyip, aracınızın enerji tasarrufu noktasında da ihtiyacını sizlere sunuyor. Aküde aradığınız güç ve kaliteyi her geçen gün daha da arttırarak sunan firma, üretim ve teknoloji ekibini de her geçen gün daha donanımla hale getiriyor.

Tasarruflu ve Donanımlı Start Stop Aküler

Araç sayısı günden güne arttıkça çok farklı ihtiyaçları da ortaya çıkarmıştır. Yolların güvenliği, otoyollar bir yana araç teknolojisi adına bu ihtiyaçlar daha fazladır. Çünkü artan araç sayısı, daha fazla hava kirliliği, yakıt tüketimi ve trafik demektir. Bunların önüne geçebilmek adına teknolojik gelişmeler otomotiv teknolojilerine aktarılmıştır. En yakın örneğinde ise AGM akü, start stop akü çeşitlerini görebiliriz.

Anahtar ile çalışmayan yani hibrid olarak bilinen elektrikli araçlar için farklı bir donanımda akü ihtiyacı doğmuştur. Start stop akü ile birlikte dur-kalk işleminin fazla olduğu şehir içi trafiğinde araçların yakıt tasarrufu sağlaması, daha az hava kirliliği ve gürültü kirliliği oluşturması sağlanmıştır. Üstelik bu işlemlerde akü şarj-deşarj döngüsünde de en yüksek performansı sunmaktadır.

Aradığınız Avantajlar Dünyaya Açılan Kalite Esan Akü’de 

ersan aku

Sektöründe yerli ve uluslararası olmak üzere birçok noktada kullanıcılara ulaşan Esan Akü, her geçen gün üretim tesisi ve ekibini de büyütmektedir. Uluslararası otomotiv teknolojileri ve ekipmanları fuarlarında da hem bayi hem de kullanıcılarla bir araya gelen firma, sektörün ihtiyaçlarını daha yakından takip etme fırsatını da kaçırmıyor.

Böylelikle sektörün ihtiyacı olan her noktada daha yetkin bir hale gelen firma tecrübesiyle birlikte yenilikleri de bir araya getirerek, başarılı işlere her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Aküde aradığınız avantajları ve kaliteyi Esan Akü farkıyla deneyimlemek için size en yakın yetkili bayiden ürünleri temin edebilir, sürüş keyfinizde fark yaratabilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu