Film & Dizi Önerisi

Yıldız Masalı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Yıldız Masalı Dizisi Konusu ve Oyuncuları.. Janjan Kızlar olarak bilinen Işık, İpek ve Damla’nın hayatını konu alan 2011 yılı yayımlı, 1 sezon ve 13 bölümlük dizidir.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

yildiz masali dizisi konusu ve oyunculari1
Türkçe İsmi: Yıldız Masalı
IMDb Puanı: 8.5/10
Yapım yılı: 2011
İlk vizyon tarihi: 01.01.2011
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı: 1
Bölüm sayısı: 13
Yönetmeni: Atıl İnaç ve Ulaş İnaç
Senarist: Selen Özen
Yapımcı: Selen Özen ve Gökhan Özen
Yapım Şirketi: Han Medya
Başrol Oyuncuları: Zeynep Tuğçe Bayat, Melis Tüzüngüç, Beren Demirkaya, Gökhan Özen
Türü: Romantik, Müzikal, Gençlik
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: TNT Kanalı

Yıldız Masalı Dizisi Konusu

İpek, Damla ve Işık üç yakın arkadaştır. Haylazlıkları ve şımarıklarıyla tanınan bu üçlü arkadaş grubunun en büyük hayali, şarkılarını başkalarına duyurmaktır. Şarkılarıyla birlikte insanların büyülenmesini sağlamak ve kalplerine düşmektir. İpek’in abisi olan Kaya (Gökhan Özen) bir rock starıdır. Konserinde ise kızlara beklenmedik bir fırsat verir. Kaya, konsere gecikince kızlar kendilerini sahneye atarlar. Taktıkları peruklar ve giydikleri değişik kıyafetler ile kimse İpek, Damla ve Işık olduklarını bilmez. Sahneden sonra ertesi gün, bütün ülke onları konuşmaya başlar.

yildiz masali dizisi konusu ve oyunculari2

Gazeteler, televizyonlar artık tüm medya İpek, Damla ve Işık’ı, Jan Jan Kızlar olarak tanır. Fakat tek sorun kızların gerçek kimliklerinin ortaya çıkmaması gerektiğidir. Prodüktör olan Hünkar (Hakan Bilgin) ve Menajer olan Sezar (Bülent Şakrak) bu durumu fırsata çevirip, kızların kimliklerini gizleyerek sahneye çıkmalarının daha doğru olduğuna kızları da ikna ederek devam ettirirler. Işıl, Damla ve İpek günlük hayatlarında lise öğrencisi iken, sahne üzerinde gerçek üç yıldız gibidir. Üç haylaz ve hırslı kız ikili hayat yaşamaya başlarlar. Fakat bu durum zaman zaman birbirine karışıp zor sonuçlarda doğurmaya başlamıştır.

Başrollerini Zeynep Tuğçe Bayat, Melis Tüzüngüç, Beren Demirkaya, Gökhan Özen paylaştığı dizinin yapımcılığını da Selen Özen ve Gökhan Özen üstlenmiştir. Senaryosu Selen Özen’e ait olan dizinin çekilmeye başlamadan önce de 13 bölüm olacağı ve 13. bölüm ile birlikte final yapacağı duyurulmuştur. Yıldız Masalı dizisinin yönetmenliğini iki kardeş olan Atıl İnaç ve Ulaş İnaç üstlenmiştir. Dizide Zeynep Tuğçe Bayat oynarken oyuncu değişikliği yaparak karakter Nora Tokhosepyan olmuştur.

Yıldız Masalı Dizisi Oyuncuları

yildiz masali dizisi konusu ve oyunculari3 e1647522743509

Yıldız Masalı Dizisi İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu