Film & Dizi Önerisi

Yılbaşı Gecesini Evde Geçirecekler İçin Film Önerileri

instagram takipçi hilesi

Bazıları için eğlence, tatil ve bol bol hediye anlamına gelen yılbaşı gecesi, bazıları içinse sıradan bir gün olabiliyor. Dolayısıyla bu düşünceye sahip çoğu kişi için yılbaşı gecesinde çeşitli etkinliklere katılmak ve kalabalığa karışmak yerine evde sakin bir gece geçirmek daha mantıklı bir seçenek oluyor. Evde yapılabilecek en keyifli aktiviteler arasında ise elbette klasikleşmiş yılbaşı filmleri yer alıyor.

Siz de yeni yıla evde girmeyi tercih edenlerdensiniz aşağıdaki film önerilerine göz atabilirsiniz…

Aile Bağları (The Family Stone)

Yapım Yılı: 2005

İçerisinde bolca mizah unsurlarının yer aldığı ve sağlam bir kadroya sahip olan Aile Bağları, yılbaşında içinizi ısıtacak sıcacık eğlenceli bir film. Birbirinden oldukça farklı yapıdaki iki farklı ailenin evlenmek üzere olan çocukları aracılığıyla tanışmasını anlatan filmde, sevginin farklılıkları ortadan kaldıracağı duygusal ve eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9fl9jRAK30M

Tatil (Holiday)

Yapım Yılı: 2006

Yeni yıla sempatik ve oldukça romantik bir film ile girmek istiyorsanız başrollerini Jude Law, Kate Winslet ve Cameran Diaz gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Tatil filmi tam size göre.

Kutup Ekspresi (The Polar Express)

Yapım Yılı: 2004

Yalnızca yeni yılda değil, diğer zamanlarda da keyifle izleyebileceğiniz bir animasyon filmi arıyorsanız başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı Kutup Ekspresini izleyebilirsiniz.

Özgürlük Yolu (İnto the Wild)

Yapım Yılı: 2007

Sürükleyici, heyecan verici ve gerçek bir olaydan esinlenilmiş yapımlar hoşunuza gidiyorsa, kış temasını ilikleirnize kadar hissedeceğiniz İnto the Wild filmine mutlaka göz atmanızda fayda var.

O (It)

Yapım Yılı: 2017

Bir dönemin çocuklarını palyaçolardan sonsuza kadar soğutan film yılbaşı temalı olmasa da mutlaka bu yılın izlenmes gereken yapımları arasında yer alıyor. Yeni yılda değişiklik yapıp insanın içini ısıtan filmler yerine farklı bir seçim yapmak isterseniz O filmi tam size göre.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu