Yenidoğan Fotoğrafçısı için Konsept Tasarımlar

instagram takipçi hilesi

Amatör veya profesyonel olarak fotoğrafçılık yapanlar kimi zaman spesifik kategorilere yoğunlaşır. Bu kategorilerden bir tanesi de yenidoğan fotoğrafçılığıdır. Bebek, doğum, hamile gibi alt kategorileri olsa da genel anlamda “yenidoğan” olarak sınıflandırmamız mümkündür. Sizler için yenidoğan fotoğrafçısı olarak kullanabileceğiniz konsept tasarımları paylaştık.

Onu Kalbinizin Bir Parçası Yapın!

yeni dogan bebek fotograficisi

İlk kez doğum yapan anneler, o an ne ile karşı karşıya kaldıklarını bilmezler. Dünyanın en mutlu gününü ilk defa yaşadıkları için çok heyecanlıdır ve kalpleri saatlerce, günlerce küt küt atar. Bir annenin kalbinin bir parçası her zaman bebeğine aittir ve bu konsept de bir nevi bunu ifade eder. Yenidoğan fotoğrafçısı olarak basit ama etkili olan bu tarzı kullanabilirsiniz.

O Tam Bir Şekerleme

yeni dogan bebek fotograficisi bebek

Yenidoğan fotoğrafçısı olarak bebeklerin ilk hallerindeki o tatlılığı objektif olarak kullanabilirsiniz. Onları bir şeker olarak düşünün ve büyük şekerlemenin fotoğrafını çekin. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere böyle bir konsept yaratabilir ve oldukça tatlı hale getirebilirsiniz. Tabi bunun için birkaç şeker, biraz bez ve bunları katlayacak ekstra bir beze ihtiyacınız olacak.

Hayatınızın Her Anında O Var!

yeni deogan bebekle fotograf

Kimi zaman sizi düşmanlardan, kötülüklerden koruyan bir kahraman; kimi zaman pamuktan hafif bir tatlı yaratık; kimi zaman ise kurutmanız gereken bir çamaşır. İşte yukarıdaki gibi birkaç konsept çalışmasını kolaj olarak sizlere sunduk. Eğer yeni doğan fotoğrafçısı iseniz veya olmayı düşünüyorsanız bu konseptlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

O Sizin Yılbaşı Süsünüz

bebek yilbasi

Doğumu ile yılbaşı arasında kısa bir süre kaldıysa kesinlikle bu konsepti yaptırın. Yılbaşının bir parçasıymış gibi gözüken bu dizaynda biraz mutfağı dağıtmanız gerekebilir fakat sonrasında huzur dolu, harika bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu konuda yenidoğan fotoğrafçısı olmak isteyenlere şiddetle öneriyoruz.

Ayrıca yenidoğan fotoğraf albümü konusunda da tecrübeli olmanız gerekmekte. Albümlerde kaç fotoğraf olmalı, yapısı nasıl olmalı, albüm kağıt kalitesi vb. durumlara dikkat etmeniz gerekiyor. MaksatBilgi olarak yeni doğan fotoğraf albümü ile ilgili ilerleyen zamanlarda paylaşım yapmaya çalışacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu