Film & Dizi Önerisi

Yabani Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Yabani dizisi Fox ekranlarında 12 Eylül 2023 Salı günü izleyiciyle buluşuyor. Bir yandan; bir Türkiye gerçeği olan sokak çocuklarına dikkat çekerek toplumsal duyarlılık oluşturmayı hedefleyen proje, öte yandan da aksiyon dolu hayatları, hayal kırıklıklarını ve yitip giden dünyaları gözler önüne seriyor.

Dolunay Soysert ve Yudaer Okur gibi usta oyuncuları baş rollerde izleyeceğimiz ve aynı zamanda bünyesinde genç yeteneklere de yer veren dizinin detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

yabani
Orijinal İsmi: Yabani
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı:  2023
ilk vizyon tarihi: 12 Eylül 2023
Yaş Sınırı: 
Yönetmeni: M. Çağatay Tosun
Senarist: Hilal Yıldız
Yapımcı: Fatih Aksoy, Mehmet Yiğit Alp
Yapım Şirketi: NTC MEDYA
Başrol Oyuncuları: Simay Barlas, Halit Özgür Sarı, Dolunay Soysert, Yurdaer Okur
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

Dizinin Konusu Nedir?

Yabani Dizisi, ”kimi kimden koruyorsunuz; bizi sokaklardan mı yoksa sokakları bizden mi?” sorusu ile yüreklere dokunuyor. Varlıklı ve saygın bir ailenin, henüz dört yaşında olan oğulları Ali kaçırılır. Sokaklarda büyüyen Ali, dramatik hayatının verdiği mizaçla; hırçın, asi, hırslı, gözü pek ve hayatla kavgası bitmeyen bir çocuk olur. 21 yaşına geldiğinde ise, yaşadığı bir dizi olayın ardından evine ”Yaman” olarak döner. Yaman Ali’nin kendini bulma, yaşamı anlamlandırma ve var olma mücadelesini anlatan hikaye, derin psikolojik çözümlemelere gebedir.

yabanii

Yabani Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Fragmanları yayınlanmaya başlanan ve soluksuz izlenecek olan yapım; 12 Eylül 2023 Salı günü izleyicinin beğenisine sunularak, ilk bölümüyle Fox ekranlarında olacak.

Yabani Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

yabaniii

Yabani Dizisi İle İlgili Video ve Fragmanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu