Girişimcilik ve İşletmeKişisel Finans

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

instagram takipçi hilesi

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

borc kapatma kredisi vakifbank

Kredi ve kredi kartı borçları, son günlerde ekonominin akıl almaz gidişi ile gittikçe derinleşmiştir. Dövizin istikrarsızlığı, sürekli olarak dalgalanması ve buna karşın istikrar kampanyaları kapsamında yapılan zamlar, vatandaşın belini iyice bükmektedir. Enflasyonun ve işsizliğinde bu tabloya eklenmesi ile hem bankalar hem de vatandaşlar için son derece kritik günler başlamış bulunmaktadır.

Borçlarını ödeyemeyen vatandaşlara vergi borcu yapılandırma fırsatından sonra bir fırsatta Vakıfbank tarafından verilmiştir. Kredi kartı borçlarını transfer etmenize yardımcı olacak bu kredi ile Vakıfbank gerçekten de yanınızda olduğunu kanıtlamıştır.

Kredi kartı borçlarınızı ödeyemiyorsanız ya da bir kredi çektiniz ve ödemelerini yapmakta zorlanıyorsanız, Vakıfbank’ın borç kapatma kredi kampanyasından faydalanarak tek bir kredi ile tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz. Borç transferi adını verdiğimiz bu işlem için faiz oranları ve vadeleri ile sizlere destek olan Vakıfbank, kredinin özelliklerini belirlemiştir.

vakifbank 700x389

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisinin Özellikleri

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu bu avantajlı kredinin belli başlı özellikleri bulunmaktadır:

  • Alacağınız kredi en çok 18 aya kadar vadelidir.
  • Alacağınız kredinin miktarı en çok 20.000 lira olabilmektedir.
  • Aldığınız krediyi dilerseniz eşit taksitler ile isterseniz de değişken taksitler ile ödeyebilirsiniz. Yani her ay aynı miktarı ödemek istiyorum diyorsanız eşit taksitli ödeme planını; kazancım net değil, bir ay yüksek bir ay düşük ödeyeyim diyorsanız da değişken taksitli ödeme planını seçmekte serbest tutulmaktasınız.
  • Kredi ödemelerine dilerseniz hemen başlayabileceğiniz gibi dilerseniz de 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi her türlü şartı ve seçeneği müşteriye göre belirleyen Vakıfbank, borç kapatma kredisinde krediyi ve ödeme planını sizlerin hayat şartlarına bırakmıştır. Sizlere tercih şansı bırakan Vakıfbank, bu fırsat ile borçlarınızı transfer etmenize yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Vakıfbank borç kapatma kredisinden faydalanabilmek için şu yolları izleyebilirsiniz.

  • Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Vakıfbank internet şubesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • 0 850 222 0 724 numaralı hattı arayarak Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşıp hem kredi hakkında detaylı bilgi alabilir hem de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu