Yaşam

Ünlü Astrolog’a Göre Kova Burcu Özellikleri Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Kova burcu; 21 Ocak- 19 Şubat tarihine denk gelir. Bu yazımızda kova burcu özellikleri anlatılırken; kova kadını ve kova erkeğini ele alacağız. Ayrıca burcun nasıl karakterlerden hoşlandığına da değineceğiz.

Kova Burcu Özellikleri

kova burcu özellikleri 1 1

  1. Grubu: Hava
  2. En belirgin özelliği: İş birliği
  3. En büyük ideali: İlerleyebilecek kadar imkana sahip olmak
  4. En büyük hatası: Başkalarını beğenmeme
  5. En büyük arzusu: Yardım

Kova burcu; aklı ve yaratıcı fikirleri temsil eder. Çünkü kova burcu, dahilerin burcudur. Siz, birçok hayalinizi kolaylıkla halledebilecek kapasiteye sahipsiniz. Başarılarınıza ulaşırken sahip olduğunuz çift yıldızların etkisi oldukça büyüktür. Özel hayatınızda istediğiniz kadını ya da erkeği kolayca etkileyebilirsiniz.

En sevdiğiniz şeylerden bir tanesi insanlara yardım etmektir. Fakat insanlara maddi açıdan değilde manevi açıdan yardım etmeyi, tercih edersiniz. Çünkü size göre; insan bir şekilde karnını doyurabilir, önemli olan kafanın içini doyurabilmektir.

Eğitim aldığınız konuda daima başarılı olur, hayallerinize her geçen gün adım adım yaklaşırsınız.

Dürüst bir karaktere sahipsiniz. Karşınıdaki insandan da aynı hassasiyeti beklersiniz. İlişkideyken yalanını yakaladığınız insanlardan soğumanız doğaldır. İş hayatında da dürüstsünüz. Asla yalan dolan ve hile ile kazanmak gibi gayeleriniz yoktur.

Yeniliklerden zevk alırsınız.

Yuvanıza düşkün bir yapıya sahipsiniz. Sizin için bir yuva; dinlenilebilen ve huzur dolu bir yerdir. Fakat, dağınıklığa tahammülünüz yoktur. Elinizi attığınız her şeyi yerinde, kolayca bulmak istersiniz.

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

kova burcu özellikleri

Kova erkekleri çok yönlü karaktere sahiptir. İlk etapta karşı taraftaki kişiyi inceler, her detaya önem vererek tanımak ister. Bu nedenle yeni tanıştığı insanları ürkütebilir. Fakat, eğer kova burcu erkeğine gönlünüzü kaptırdıysanız bu duruma alışmanız gerekir.

Kova erkekleri, ilginç kadınlardan hoşlanır. Hayatındaki insan ona sıkıcı gelmeye başlarsa terk edebilir.

Bütün burçlar dürüstlüğe önem verir ama kova burcu bu durumu abartır. Onlar için dürüstlük birçok şeyden önce gelir. Bu burca sahip bir erkeği asla kandırmaya çalışmayın çünkü kısa sürede yalanınızı ortaya çıkarır.

Paraya önem vermez ama hayatındaki insan onunla parası için birlikteyse bu durumu sezerek ondan uzaklaşır. Asla maddiyatına düşkün insanlara parasını yedirmez.

Kafa yapısı değişkenlik gösterir. Bugün iyi dediğine yarın kötü diyebilir.

Bağımsızlığına düşkündür.

Kova Burcu Kadını Nasıldır?

kova burcu özellikleri 3

Bu tarz bir kadın ile nikah masasına oturmak çok zordur. Çünkü kova burcu kadınları da bağımsızlıklarına düşkündür. Evlenmeden önce karşısındaki insanı birçok testten geçirir.

Modern bir kadındır. Yenilikleri takip eder ve geleneksel bir erkekle asla anlaşamaz.

Kova kadını ile tartışmak ve sinirlendirmek hiç doğru değildir. Çünkü sinirlendiğinde en kırıcı sözleri söylemekten kaçınmaz. Ayrıca kova burcunu eleştirmek de doğru değildir. Çünkü siz neyi eleştirirseniz inada bindirip tersini yapar.

Bu burcun bazı kadınları aşırı kıskanç iken bazıları hiç de o yapıda değildir.

Paraya değer veren erkeklere çok sinirlenir ve hatta koşarak uzaklaşır.

Sevdiği zaman ise tam sever. Kendinde değişiklik yapmaktan kaçınmaz ve çok iyi bir eş haline gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu